Instagram uygulaması üzerinden fotoğraf indirmek Facebook ya da Twitter uygulamaları üzerinden fotoğraf indirmek kadar kolay değildir. Fakat turkishgram.com sayesinde siz de artık zorlanmadan, vakit kaybetmeden ve instagram fotoğrafının kalitesini bozmadan istediğiniz instagram fotoğraf indirme işlemini hızla tamamlayabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme

Dünya çapında milyonlarca insanın fotoğraf ya da video paylaşmak için kullandığı bir sosyal medya sitesi olan Instagram'da programsız ve kurulumsuz nasıl fotoğraf indireceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Eğer daha önceleri instagram üzerinde fotoğraf ya da video indirmeye çalışıp başarılı olamadıysanız, artık endişelenmenize gerek yok. Siz de turkishgram.com sayesinde oldukça pratik bir şekilde kaliteli fotoğraf indirebileceksiniz. Üstelik indirebileceğiniz fotoğrafların herhangi bir sınırı da yok. Dilediğiniz kadar indirebilirsiniz ve ayrıca bu indirdiğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Turkishgram.com'un sunduğu çoklu fotoğraf indirme özelliği ile de tek seferde istediğiniz tüm çoklu fotoğrafları indirebilirsiniz.

Programsız Instagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Olur?

Programsız instagram fotoğraf indirme turkishgram.com ile oldukça basit bir hale getirilmiştir. İndirmek istediğiniz instagram fotoğrafının bağlantısını size vereceğimiz linke yapıştırın ve onaylayın. Saniyeler içinde istediğiniz instagram fotoğrafı indirilecektir. Ayrıca belirtelim ki fotoğraf bağlantısını yapıştırmanıza da gerek yok. Sadece fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazarak da instagram fotoğraf indirme işlemini büyük bir kolaylıkla halledebilirsiniz. Instagram kullanıcı adını size verilen boşluğa yazdığınızda, kullanıcı adını yazmış olduğunuz kişinin tüm fotoğrafları tek tek karşınıza çıkar ve siz de böylece hangi fotoğrafları indirmek istediğinizi seçebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını yazdıktan sonra karşınıza sizin robot olmadığınızı onmaylamak için bir reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı doğru yaptıktan ve gerçek bir insan olduğunuzu kanıtladıktan sonra istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz instagram fotoğrafını indirebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme

Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme oldukça kolay ve zaman almayan bir işlemdir. Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme işlemi için size vereceğimiz bağlantıyı tıklayın. Bağlantıyı açtığınızda karşınızdaki kişinin instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını isteyen bir boşluk çıkacak. Bu boşluğa fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazın. Fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazdıktan sonra karşınıza reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı geçtikten sonra indir butonuna tıklayarak istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz herhangi bir fotoğrafını indirme şansına sahip olacaksınız.

Turkishgram.com'un size sunmuş olduğu bu hizmet ile üstelik çoklu fotoğraf da indirebilirsiniz. Ve yine hatırlatalım ki indireceğiniz instagram fotoğraflarında herhangi bir sınır yoktur. Sınırsız istediğiniz kadar instagram fotoğrafını turkishgram.com ile indirmeniz mümkün. Aynı zaman website üzerinden instagram takipçi satın alarak takipçi sayınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu ile Fotoğraf İndirme

Instagram bağlantı kodu ile fotoğraf indirme işlemi nasıl olur merak ediyorsanız bunu sizin için adım adım anlatacağız. İlk olarak instagram'a giriş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafın yorumlar kısmının hemen altında yer alan üç nokta işaretine tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayın. Daha sonra kopyalamış olduğunuz bu bağlantıyı turkishgram.com instagram fotoğraf indirme sayfasına yapıştırın. Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra ise tıpkı kullanıcı adı ile instagram fotoğraf indirmede olduğu gibi reCaptcha doğrulamasını geçin ve daha sonra da indir butonuna tıklayın. İşte sadece bu kadar. Anlattığımız bu yöntem sayesinde hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını hemen indirebilirsiniz.

Diğer Instagram Araçlarımızı Denediniz mi?

Instagram Video İndirmeInstagram Takip Etmeyenleri Bulma,Instagram Story İndirme araçları ile istediğiniz işlemleri en hızlı şekilde yapabilirsiniz. 

Instagram'da Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı ?

Instagram hem hukuki nedenlerden dolayı hem de instagram kullanıcılarının kişisel paylaşımlarını korumak istemesinden dolayı ne yazık ki fotoğrafların direkt olarak kaydedilmesini sağlayan herhangi bir özellik sunmuyor. Facebook ve Twitter'daki gibi fotoğrafa tıkladığımızda karşımıza "Fotoğrafı Kaydet" seçeneği çıkmıyor.

Bir zamanlar Instagram'ın fotoğraf indirilmesini sağlayacağını söyleyen bir rivayet olsa da bu hem gelen instagram kullanıcı tepkilerinden dolayı hem de hukuki olarak doğru olmayacağından kaynaklı olarak sadece bir rivayet olarak kaldı. Instagram kullanıma çıktığı ilk günden bu yana kullanıcılar tarafından paylaşılan hiçbir içeriğin indirilmesine olanak tanımıyor. Hatta fotoğrafların altında yazan yazıları bile herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan kopyalayamıyorsunuz.

Instagram'da faydalı gördüğünü bir içeriği daha sonra kullanmak üzere galerinize kaydetmek istiyor olabilirsiniz ve bunun için de ekran görüntüsü alarak kaydedersiniz. Fakat instagram fotoğraflarını ekran görüntüsü alarak kaydetmek hem fotoğrafın görüntü kalitesini bozar hem de vaktinizi alır. Bu nedenle turkishgram.com'un sunmuş olduğu instagram fotoğraf indirme hizmetini kullanmak sizin için çok daha fazla avantajlı olacaktır.

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Çoğu kişi instagramı genel olarak mobil uygulama olarak kullanır. Hem daha pratik hem de daha hızlı olması açısından mobil instagram çoğu kişi için daha kullanışlı olmaktadır. Mobil olarak instagram üzerinde fotoğraf indirebilmeniz için birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar size istediğiniz instagram fotoğrafını indirmenizi sağlar. Bu uygulamardan en popüler olanlarından biri de Instasave for Instagram.

Instasave for Instagram, Instagram üzerinden fotoğraf indirmek için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Instagram kullanıcıları eğer indirmek istedikleri fotoğrafı hem orijinal boyutu ile hem de yüksek görüntü kalitesi ile indirmek istiyorlarsa bu uygulama bu özellikleri isteyen insanlar için oldukça ideal bir uygulamadır. Uygulama hem Android hem de iPhone kullanıcıları tarafından kolaylıkla uygulama mağazasından indirilebilir. Instasave for Instagram uygulamasını indirdikten sonra instagram hesap bilgilerinizle giriş yaparak istediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz. Buna ek olarak Instasave for Instagram uygulaması fotoğraf yanında instagram videolarını yine aynı yüksek kalitede indirmenize olanak sağlıyor.

Siz de mobil üzerinden instagram fotoğraf indirme için bahsettiğimiz uygulamayı indirebilir ve vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını kaydetme ve indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Online
TurkishGram
Instagram Fotoğraf İndirme Aracı ile toplu veya bir tane fotoğrafı isterseniz telefonunuza isterseniz PC'nize hızlıca şifresiz ve programsız olarak indirebilirsiniz!
1694
1694
Instagram Fotoğraf İndirme Online
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
Omur

bir çok yeri denedim ama olmadı sayenizde fotoğrafı indirdim teşekkür ederiz

Omur

Instagram’da Mutlaka Bilinmesi Gereken 5 Gizlilik Ayarı

Instagram’da Mutlaka Bilinmesi Gereken 5 Gizlilik Ayarı

Hayatımızın neredeyse her anını paylaştığımız sosyal medya platformlarında gizlilik ayarları oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Neredeyse tüm sosyal medya ve sohbet uygulamaları size oldukça geniş bir gizlilik yelpazesi sunar fakat buna rağmen gizlilik ayarları çok az kişi tarafından kullanılır. Bu yazımızda instagram’da mutlaka bilinmesi gereken 5 gizlilik ayarı ve onları nasıl kullanacağınızdan bahsedeceğiz. Instagram’da Mutlaka […]

The post Instagram’da Mutlaka Bilinmesi Gereken 5 Gizlilik Ayarı appeared first on Turkishgram.Com.

Instagram Hikayelerini Öne Çıkarma ve Arşivleme Nasıl Yapılır?

Instagram Hikayelerini Öne Çıkarma ve Arşivleme Nasıl Yapılır?

Instagram hikaye özelliği devreye girdiğinden beri birçok instagram kullanıcısı tarafından sevildi ve oldukça fazla ilgi gördü. Hatta instagramın hikaye özelliği o kadar ilgi gördü ki Snapchat’i bile geride bırakarak daha fazla kullanılmaya başladı. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışan instagram da her geçen gün instagram hikayeye yeni özellikler katarak daha fazla kar elde ediyor. Instagramın hikaye […]

The post Instagram Hikayelerini Öne Çıkarma ve Arşivleme Nasıl Yapılır? appeared first on Turkishgram.Com.

Instagram Hikayesini Görüntüleyenler Neye Göre Sıralanır?

Instagram Hikayesini Görüntüleyenler Neye Göre Sıralanır?

Aynı Snapchat uygulamasında olduğu gibi Instagram da kullanıcılarının hikaye yani story ekleyebileceği yeni bir özellik getirdi. Bu özellik sayesinde instagram kullanıcıları gündelik hayatlarından fotoğraf, video ya da herhangi bir içeriği instagram hikaye özelliği sayesinde daha rahat bir şekilde paylaşmaya başladı. Ayrıca instagram hikayeleri instagram gönderileri gibi profilde kalıcı olarak kalmıyor. 24 saat gibi bir süreden […]

The post Instagram Hikayesini Görüntüleyenler Neye Göre Sıralanır? appeared first on Turkishgram.Com.