Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz!2019-10-18T11:56:50+03:00

Instagram uygulaması üzerinden fotoğraf indirmek Facebook ya da Twitter uygulamaları üzerinden fotoğraf indirmek kadar kolay değildir. Fakat turkishgram.com sayesinde siz de artık zorlanmadan, vakit kaybetmeden ve instagram fotoğrafının kalitesini bozmadan istediğiniz instagram fotoğraf indirme işlemini hızla tamamlayabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme

Dünya çapında milyonlarca insanın fotoğraf ya da video paylaşmak için kullandığı bir sosyal medya sitesi olan Instagram'da programsız ve kurulumsuz nasıl fotoğraf indireceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Eğer daha önceleri instagram üzerinde fotoğraf ya da video indirmeye çalışıp başarılı olamadıysanız, artık endişelenmenize gerek yok. Siz de turkishgram.com sayesinde oldukça pratik bir şekilde kaliteli fotoğraf indirebileceksiniz. Üstelik indirebileceğiniz fotoğrafların herhangi bir sınırı da yok. Dilediğiniz kadar indirebilirsiniz ve ayrıca bu indirdiğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Turkishgram.com'un sunduğu çoklu fotoğraf indirme özelliği ile de tek seferde istediğiniz tüm çoklu fotoğrafları indirebilirsiniz.

Programsız Instagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Olur?

Programsız instagram fotoğraf indirme turkishgram.com ile oldukça basit bir hale getirilmiştir. İndirmek istediğiniz instagram fotoğrafının bağlantısını size vereceğimiz linke yapıştırın ve onaylayın. Saniyeler içinde istediğiniz instagram fotoğrafı indirilecektir. Ayrıca belirtelim ki fotoğraf bağlantısını yapıştırmanıza da gerek yok. Sadece fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazarak da instagram fotoğraf indirme işlemini büyük bir kolaylıkla halledebilirsiniz. Instagram kullanıcı adını size verilen boşluğa yazdığınızda, kullanıcı adını yazmış olduğunuz kişinin tüm fotoğrafları tek tek karşınıza çıkar ve siz de böylece hangi fotoğrafları indirmek istediğinizi seçebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını yazdıktan sonra karşınıza sizin robot olmadığınızı onmaylamak için bir reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı doğru yaptıktan ve gerçek bir insan olduğunuzu kanıtladıktan sonra istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz instagram fotoğrafını indirebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme

Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme oldukça kolay ve zaman almayan bir işlemdir. Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme işlemi için size vereceğimiz bağlantıyı tıklayın. Bağlantıyı açtığınızda karşınızdaki kişinin instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını isteyen bir boşluk çıkacak. Bu boşluğa fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazın. Fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazdıktan sonra karşınıza reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı geçtikten sonra indir butonuna tıklayarak istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz herhangi bir fotoğrafını indirme şansına sahip olacaksınız.

Turkishgram.com'un size sunmuş olduğu bu hizmet ile üstelik çoklu fotoğraf da indirebilirsiniz. Ve yine hatırlatalım ki indireceğiniz instagram fotoğraflarında herhangi bir sınır yoktur. Sınırsız istediğiniz kadar instagram fotoğrafını turkishgram.com ile indirmeniz mümkün. Aynı zaman website üzerinden instagram takipçi satın alarak takipçi sayınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu ile Fotoğraf İndirme

Instagram bağlantı kodu ile fotoğraf indirme işlemi nasıl olur merak ediyorsanız bunu sizin için adım adım anlatacağız. İlk olarak instagram'a giriş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafın yorumlar kısmının hemen altında yer alan üç nokta işaretine tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayın. Daha sonra kopyalamış olduğunuz bu bağlantıyı turkishgram.com instagram fotoğraf indirme sayfasına yapıştırın. Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra ise tıpkı kullanıcı adı ile instagram fotoğraf indirmede olduğu gibi reCaptcha doğrulamasını geçin ve daha sonra da indir butonuna tıklayın. İşte sadece bu kadar. Anlattığımız bu yöntem sayesinde hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını hemen indirebilirsiniz.

Diğer Instagram Araçlarımızı Denediniz mi?

Instagram Video İndirmeInstagram Takip Etmeyenleri Bulma,Instagram Story İndirme araçları ile istediğiniz işlemleri en hızlı şekilde yapabilirsiniz. 

Instagram'da Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı ?

Instagram hem hukuki nedenlerden dolayı hem de instagram kullanıcılarının kişisel paylaşımlarını korumak istemesinden dolayı ne yazık ki fotoğrafların direkt olarak kaydedilmesini sağlayan herhangi bir özellik sunmuyor. Facebook ve Twitter'daki gibi fotoğrafa tıkladığımızda karşımıza "Fotoğrafı Kaydet" seçeneği çıkmıyor.

Bir zamanlar Instagram'ın fotoğraf indirilmesini sağlayacağını söyleyen bir rivayet olsa da bu hem gelen instagram kullanıcı tepkilerinden dolayı hem de hukuki olarak doğru olmayacağından kaynaklı olarak sadece bir rivayet olarak kaldı. Instagram kullanıma çıktığı ilk günden bu yana kullanıcılar tarafından paylaşılan hiçbir içeriğin indirilmesine olanak tanımıyor. Hatta fotoğrafların altında yazan yazıları bile herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan kopyalayamıyorsunuz.

Instagram'da faydalı gördüğünü bir içeriği daha sonra kullanmak üzere galerinize kaydetmek istiyor olabilirsiniz ve bunun için de ekran görüntüsü alarak kaydedersiniz. Fakat instagram fotoğraflarını ekran görüntüsü alarak kaydetmek hem fotoğrafın görüntü kalitesini bozar hem de vaktinizi alır. Bu nedenle turkishgram.com'un sunmuş olduğu instagram fotoğraf indirme hizmetini kullanmak sizin için çok daha fazla avantajlı olacaktır.

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Çoğu kişi instagramı genel olarak mobil uygulama olarak kullanır. Hem daha pratik hem de daha hızlı olması açısından mobil instagram çoğu kişi için daha kullanışlı olmaktadır. Mobil olarak instagram üzerinde fotoğraf indirebilmeniz için birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar size istediğiniz instagram fotoğrafını indirmenizi sağlar. Bu uygulamardan en popüler olanlarından biri de Instasave for Instagram.

Instasave for Instagram, Instagram üzerinden fotoğraf indirmek için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Instagram kullanıcıları eğer indirmek istedikleri fotoğrafı hem orijinal boyutu ile hem de yüksek görüntü kalitesi ile indirmek istiyorlarsa bu uygulama bu özellikleri isteyen insanlar için oldukça ideal bir uygulamadır. Uygulama hem Android hem de iPhone kullanıcıları tarafından kolaylıkla uygulama mağazasından indirilebilir. Instasave for Instagram uygulamasını indirdikten sonra instagram hesap bilgilerinizle giriş yaparak istediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz. Buna ek olarak Instasave for Instagram uygulaması fotoğraf yanında instagram videolarını yine aynı yüksek kalitede indirmenize olanak sağlıyor.

Siz de mobil üzerinden instagram fotoğraf indirme için bahsettiğimiz uygulamayı indirebilir ve vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını kaydetme ve indirme şansına sahip olabilirsiniz.

4.9 / 5
Toplam: 94 Değerlendirme
Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz!

bir çok yeri denedim ama olmadı sayenizde fotoğrafı indirdim teşekkür ederiz

Omur
Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz!

denedim çalışıyor çok teşekkürler

Altar Tarkan

Instagram Takipçi Alma Siteleri 2019

Instagram Takipçi Alma Siteleri 2019

Merhabalar, bugünkü yazımızda sizlere instagram takipçi alma siteleri anlatacağız. Nasıl işlem yapacağınızı ve nasıl alışveriş yapacağınızı detaylı olarak göstereceğiz. Öncelikle bir kaç soru cevap ile bu işlemlerin nasıl olduğunu, yararlarını ve buna benzer aklınıza takılan soruları cevaplandıracağız. Son zamanların en popüler sosyal ağlarından birisi olan Instagram’da kullanıcılar ve şirketler oldukça bu ağa ağırlık vermektedir. Takipçilerini, […]

Instagram Profil Büyütme HD

Instagram Profil Büyütme HD

2014 yılında hayatımıza girdiğinden bu yana Instagram sürekli olarak popülerliğini arttırdı ve dünyanın her tarafından kullanıcı toplamaya devam etti. Özellikle getirdiği story özelliği sayesinde Snapchat’in de popülerliğini kaybetmesine sebep oldu. Instagram artık günümüzün olmazsa olmaz sosyal medya uygulamalarının arasına girdi. Instagram kullanmayan birisine rastlamak neredeyse imkansız. Instagram profil resmi büyütme işlemiyle istediğiniz kullanıcının küçük gösterilen […]

Instagram’da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram'da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram’da konum çıkmama sorunu konusu birçok sebepten kaynaklanabilir. Aşağıda sorununuzun nedeni ve çözümlerini detaylarıyla bulabilirsiniz. Instagram konum özelliği son zamanlarda en sık kullanılan özellikler arasındadır. Özellikle, hesabı herkese açık durumda olan kullanıcılar için düşündüğümüzde bu özellik, bulunduğu bölgede bulunan diğer Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilir ve bu kullanıcıların kendi hesaplarını ziyaret ederek takip etmesini sağlayabilirler. Bu […]