Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz!2020-04-02T17:48:50+03:00
Fotoğraf

En Çok Satan Ürünler

Instagram Beğeni
120 Adet

Instagram Yorum Beğeni
50 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Gönderi Kaydetme
250 Adet

Instagram Erişim ve Gösterim
1.500 Adet

Instagram Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Reels Beğeni
500 Adet

Instagram Hikâye İzlenme
100 Adet

Instagram Takipçi
1.000 Adet

Instagram Reels Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Oto-Beğeni
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
50.000 Adet


Instagram uygulaması üzerinden fotoğraf indirmek Facebook ya da Twitter uygulamaları üzerinden fotoğraf indirmek kadar kolay değildir. Fakat turkishgram.com sayesinde siz de artık zorlanmadan, vakit kaybetmeden ve instagram fotoğrafının kalitesini bozmadan istediğiniz instagram fotoğraf indirme işlemini hızla tamamlayabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme

Dünya çapında milyonlarca insanın fotoğraf ya da video paylaşmak için kullandığı bir sosyal medya sitesi olan Instagram'da programsız ve kurulumsuz nasıl fotoğraf indireceğinizi bu yazımızda anlatacağız. Eğer daha önceleri instagram üzerinde fotoğraf ya da video indirmeye çalışıp başarılı olamadıysanız, artık endişelenmenize gerek yok. Siz de turkishgram.com sayesinde oldukça pratik bir şekilde kaliteli fotoğraf indirebileceksiniz. Üstelik indirebileceğiniz fotoğrafların herhangi bir sınırı da yok. Dilediğiniz kadar indirebilirsiniz ve ayrıca bu indirdiğiniz fotoğrafları kolay bir şekilde Facebook, Twitter gibi popüler sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz. Turkishgram.com'un sunduğu çoklu fotoğraf indirme özelliği ile de tek seferde istediğiniz tüm çoklu fotoğrafları indirebilirsiniz.

Programsız Instagram Fotoğraf İndirme İşlemi Nasıl Olur?

Programsız instagram fotoğraf indirme turkishgram.com ile oldukça basit bir hale getirilmiştir. İndirmek istediğiniz instagram fotoğrafının bağlantısını size vereceğimiz linke yapıştırın ve onaylayın. Saniyeler içinde istediğiniz instagram fotoğrafı indirilecektir. Ayrıca belirtelim ki fotoğraf bağlantısını yapıştırmanıza da gerek yok. Sadece fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazarak da instagram fotoğraf indirme işlemini büyük bir kolaylıkla halledebilirsiniz. Instagram kullanıcı adını size verilen boşluğa yazdığınızda, kullanıcı adını yazmış olduğunuz kişinin tüm fotoğrafları tek tek karşınıza çıkar ve siz de böylece hangi fotoğrafları indirmek istediğinizi seçebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını yazdıktan sonra karşınıza sizin robot olmadığınızı onmaylamak için bir reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı doğru yaptıktan ve gerçek bir insan olduğunuzu kanıtladıktan sonra istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz instagram fotoğrafını indirebilirsiniz. 

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme

Instagram Kullanıcı Adı ile Fotoğraf İndirme

Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme oldukça kolay ve zaman almayan bir işlemdir. Instagram kullanıcı adı ile fotoğraf indirme işlemi için size vereceğimiz bağlantıyı tıklayın. Bağlantıyı açtığınızda karşınızdaki kişinin instagram kullanıcı adını ya da instagram fotoğraf bağlantısını isteyen bir boşluk çıkacak. Bu boşluğa fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazın. Fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazdıktan sonra karşınıza reCaptcha doğrulaması çıkacaktır. Bu doğrulamayı geçtikten sonra indir butonuna tıklayarak istediğiniz instagram kullanıcısının istediğiniz herhangi bir fotoğrafını indirme şansına sahip olacaksınız.

Turkishgram.com'un size sunmuş olduğu bu hizmet ile üstelik çoklu fotoğraf da indirebilirsiniz. Ve yine hatırlatalım ki indireceğiniz instagram fotoğraflarında herhangi bir sınır yoktur. Sınırsız istediğiniz kadar instagram fotoğrafını turkishgram.com ile indirmeniz mümkün. Aynı zaman website üzerinden instagram takipçi satın alarak takipçi sayınızı hızlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Instagram Bağlantı Kodu ile Fotoğraf İndirme

Instagram bağlantı kodu ile fotoğraf indirme işlemi nasıl olur merak ediyorsanız bunu sizin için adım adım anlatacağız. İlk olarak instagram'a giriş yapın ve indirmek istediğiniz fotoğrafın yorumlar kısmının hemen altında yer alan üç nokta işaretine tıklayın. Karşınıza çıkacak ekranda bağlantıyı kopyala yazısına tıklayın. Daha sonra kopyalamış olduğunuz bu bağlantıyı turkishgram.com instagram fotoğraf indirme sayfasına yapıştırın. Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra ise tıpkı kullanıcı adı ile instagram fotoğraf indirmede olduğu gibi reCaptcha doğrulamasını geçin ve daha sonra da indir butonuna tıklayın. İşte sadece bu kadar. Anlattığımız bu yöntem sayesinde hiç vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını hemen indirebilirsiniz.

Diğer Instagram Araçlarımızı Denediniz mi?

Instagram Video İndirmeInstagram Takip Etmeyenleri Bulma,Instagram Story İndirme araçları ile istediğiniz işlemleri en hızlı şekilde yapabilirsiniz. 

Instagram'da Fotoğraf İndirme Özelliği Var Mı ?

Instagram hem hukuki nedenlerden dolayı hem de instagram kullanıcılarının kişisel paylaşımlarını korumak istemesinden dolayı ne yazık ki fotoğrafların direkt olarak kaydedilmesini sağlayan herhangi bir özellik sunmuyor. Facebook ve Twitter'daki gibi fotoğrafa tıkladığımızda karşımıza "Fotoğrafı Kaydet" seçeneği çıkmıyor.

Bir zamanlar Instagram'ın fotoğraf indirilmesini sağlayacağını söyleyen bir rivayet olsa da bu hem gelen instagram kullanıcı tepkilerinden dolayı hem de hukuki olarak doğru olmayacağından kaynaklı olarak sadece bir rivayet olarak kaldı. Instagram kullanıma çıktığı ilk günden bu yana kullanıcılar tarafından paylaşılan hiçbir içeriğin indirilmesine olanak tanımıyor. Hatta fotoğrafların altında yazan yazıları bile herhangi bir üçüncü taraf uygulaması kullanmadan kopyalayamıyorsunuz.

Instagram'da faydalı gördüğünü bir içeriği daha sonra kullanmak üzere galerinize kaydetmek istiyor olabilirsiniz ve bunun için de ekran görüntüsü alarak kaydedersiniz. Fakat instagram fotoğraflarını ekran görüntüsü alarak kaydetmek hem fotoğrafın görüntü kalitesini bozar hem de vaktinizi alır. Bu nedenle turkishgram.com'un sunmuş olduğu instagram fotoğraf indirme hizmetini kullanmak sizin için çok daha fazla avantajlı olacaktır.

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Mobil Instagram Fotoğraf İndirme

Çoğu kişi instagramı genel olarak mobil uygulama olarak kullanır. Hem daha pratik hem de daha hızlı olması açısından mobil instagram çoğu kişi için daha kullanışlı olmaktadır. Mobil olarak instagram üzerinde fotoğraf indirebilmeniz için birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalar size istediğiniz instagram fotoğrafını indirmenizi sağlar. Bu uygulamardan en popüler olanlarından biri de Instasave for Instagram.

Instasave for Instagram, Instagram üzerinden fotoğraf indirmek için geliştirilmiş olan bir uygulamadır. Instagram kullanıcıları eğer indirmek istedikleri fotoğrafı hem orijinal boyutu ile hem de yüksek görüntü kalitesi ile indirmek istiyorlarsa bu uygulama bu özellikleri isteyen insanlar için oldukça ideal bir uygulamadır. Uygulama hem Android hem de iPhone kullanıcıları tarafından kolaylıkla uygulama mağazasından indirilebilir. Instasave for Instagram uygulamasını indirdikten sonra instagram hesap bilgilerinizle giriş yaparak istediğiniz fotoğrafları indirebilirsiniz. Buna ek olarak Instasave for Instagram uygulaması fotoğraf yanında instagram videolarını yine aynı yüksek kalitede indirmenize olanak sağlıyor.

Siz de mobil üzerinden instagram fotoğraf indirme için bahsettiğimiz uygulamayı indirebilir ve vakit kaybetmeden dilediğiniz instagram fotoğrafını kaydetme ve indirme şansına sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sunmakta olduğumuz sosyal medya araçlarımız sizler için tamamen ücretsizdir. Hiçbir şekilde ücret ödemeden tüm araçlarımızdan gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde sizlere sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz ve araçlarımız sizlerin güvenliği ve memnuniyeti ön planda tutularak hazırlanmıştır. Hiçbir zarar riskiniz bulunmadan tüm hizmetlerimizden ve araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Sitemizden sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimizden yararlanırken ya da araçlarımızı kullanırken sizlerden hiçbir şekilde şifre veya kişisel bilgiler istenmeyecektir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
4.9 / 5
Toplam: 98 Değerlendirme
Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz! 4.9989851 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Fotoğraf İndirme Aracı ile toplu veya bir tane fotoğrafı isterseniz telefonunuza isterseniz PC'nize hızlıca şifresiz ve programsız olarak indirebilirsiniz!

bir çok yeri

bir çok yeri denedim ama olmadı sayenizde fotoğrafı indirdim teşekkür ederiz

5512019-07-19Omur
Omur
Instagram Fotoğraf İndirme Online - Ücretsiz! 4.9989851 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Fotoğraf İndirme Aracı ile toplu veya bir tane fotoğrafı isterseniz telefonunuza isterseniz PC'nize hızlıca şifresiz ve programsız olarak indirebilirsiniz!

denedim çalışıyor çok

denedim çalışıyor çok teşekkürler

5512019-07-18Altar Tarkan
Altar Tarkan