500
İzlenme
%15 İNDİRİMLİ
95,00 ₺
80,00 ₺
1000
İzlenme
%18 İNDİRİMLİ
190,00 ₺
155,00 ₺
2500
İzlenme
%21 İNDİRİMLİ
475,00 ₺
375,00 ₺
5000
İzlenme
%23 İNDİRİMLİ
950,00 ₺
725,00 ₺
10000
İzlenme
%26 İNDİRİMLİ
1.900,00 ₺
1.400,00 ₺
25000
İzlenme
%28 İNDİRİMLİ
4.750,00 ₺
3.375,00 ₺
50000
İzlenme
%31 İNDİRİMLİ
9.500,00 ₺
6.500,00 ₺
100000
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
19.000,00 ₺
12.500,00 ₺
100
İzlenme
19,00 ₺
250
İzlenme
%10 İNDİRİMLİ
47,50 ₺
42,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 157 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitch izlenme satın al uygulamasıyla avantajlı bir şekilde kısa yoldan takipçilerinize ulaşabilirsiniz. Twitch uygulamasında takipçi kasma işlemi çok da kolay değildir. Diğer uygulamalara kıyasla sadece videolar paylaşılmaktadır. Bu şekilde de takipçi sayısı arttırmak tahmin edebileceğiniz gibi biraz zor bir işlemdir.  Bu noktada https://www.turkishgram.com sayfası takipçi sayınızı arttırabilenin en kısa yolunu sizlere sunuyor. Sayfamızı neden tercih etmeniz gerektiğini kısaca şu şekilde açıklayabiliriz: Sayfamız her şeyden önce görüntüleme sayısını arttırmak için sizlerden hesabınızın şifresini istememektedir. Sipariş süreciniz ya da sonraki süreçte asla şifre vermeyeceksiniz. Sadece hesabınızın adı ve hangi videonun izlenmesinin arttırılmasını istiyorsanız bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

En uygun ve en ucuz fiyatları sizlere sunarak memnuniyetinizi arttırmayı amaçlıyoruz. Ne kadar izlenme almak istiyorsanız kadar alabilirsiniz. Fiyatlarda buna göre değişkenlik gösterecektir. İzlenme satın alarak kanalınızın ne kadar etkileşim alabileceğini sizler belirleyebilirsiniz. Turkishgram sayfasından alacağınız izlenme sayısı kesinlikle düşmeyen izlenme sayılarındandır. Bunun sebebi orijinal takipçiler kullanmamızdan kaynaklanmaktadır. İlk zamanda ne kadar izleyici satın aldıysanız işlem şekilde devam edecektir. İzlenme sayınızda bir düşüş olmayacaktır.

Kanalınızda bulunan videolarınızın izlenmesini kısa yoldan arttırmak istiyorsanız bu noktada sayfamızın size sunduğu hizmeti kullanabilirsiniz.

twitch izlenme satın al

Twitch İzlenme Botu Satın Almak Ne İşe Yarar?

Bot çoğu kişi tarafından yanlış anlaşılmaktadır. Sayfamızın kullandığı bot takipçiler bilgisayarlar tarafından onaylanmaktadır. Otomatik açılan bu hesaplar tamamen aktif ve orijinaldir. Almış olduğunuz bu botlar sayesinde izlenme sayınız artacak ve buna bağlı olarak da popülariteniz artacaktır.

Bizlerden hizmet satın alırken sayfanızın etkileşimini artacağını da belirtmek istiyoruz. İzlenme sayınız arttıkça Twitch uygulaması üzerinden para kazanabileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Belirli bir takipçi sayısına ve izlenme sayısına ulaştığınızda Twitch uygulaması üzerinden belirli bir miktar para kazanmış olacaksınız. Ancak bunun için gerçek kişilerle etkileşime geçmeniz gerekiyor. Bizler de bu noktada devreye girerek sizlere hem aktif hem orijinal hem de gerçek kişilerle etkileşime geçmenize yardımcı oluyoruz. İzleyici botu burada oldukça önemli bir uygulamadır. Yüksek faydalar sağlamak istiyor ve Twitch uygulamasında farklı kişilerle etkileşime geçmek istiyorsanız izlenme satın alabilirsiniz.

twitch izleyici satın al

Twitch İzlenme Satın Alarak Para Kazanabilir Miyim?

Twitch uygulamasının diğer uygulamalara kıyasla büyük bir farkı bulunmaktadır.  O da bu uygulama üzerinden para kazanabilmek. Sayfamız aracılığıyla ne kadar izlenme satın alırsanız alın bütün paketlerde şu hizmeti de alabileceksiniz:

  • Bütün paketlerimizde güvenli ödeme yöntemi bulunmaktadır.
  • Hizmetlerimiz yasaldır.
  • Hilesiz bir şekilde izlenme satın alarak kanalınızın izlenme oranını arttırabilirsiniz. Bu da maddi anlamda size kısa sürede geri dönüş yapacaktır.

Satın almış olduğunuz izlenme sayısı profilinizde atma yapmayacaktır. İnternet üzerinden farklı sitelerden almış olduğunuz bu hizmet, gün geçtikçe almaya başlar. Ancak Turkishgram sayfasından asla azalma göremezsiniz. Aksine sürekli olarak sabit kalacaktır.

Aldığınız bu hizmet, ödeme işlemi tamamlandığında hesabınıza tanımlanacaktır. Güvenli bir şekilde ödemenizi tamamlayabilir, izlenme sayınızın artmasını izleyebilirsiniz. Hesabınızın nasıl artış göstereceğini, kendiniz bütçenize göre belirleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bütün sorulara cevap bulabilir müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Her geçen gün daha da önemli bir hale gelen Twitch uygulamasını yeni kullanmaya başladıysanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

twitch izleyici nasıl arttırılır

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Siparişiniz en kısa süre içerisinde hesabınıza tamamlanacaktır. 

Twitch Video izlenme sayılarınızda ki artış sizlere yüksek bir populerite kazandırır. Bu sayede daha fazla abone kazanma şansınız olacaktır. 

turkishgram.com SSL güvenlik sertifikaları ve 3D Secure koruma yöntemleri sayesinde %100 güvenlidir. Tüm alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Twitch Video İzlenme Satın Al
TurkishGram
Twitch video izlenme satın alarak yayın geçmişindeki video kayıtlarınızın daha fazla kişinin görüntülemesini sağlayabilirsiniz.
2947
2947
Twitch Video İzlenme Satın Al
19.00 2023-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/twitch-video-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 157 Değerlendirme
Kısmet Dilek

Hizmetleriniz ve kaliteniz için gerçekten teşekkür ederim.

Kısmet Dilek
Refik Mizgin

Sosyal medya konusunda bir numarasınız. Satın aldığım her ürün gerçekten birbirinden kaliteli. Teşekkürler.

Refik Mizgin
Şennur Dolun

Nihayet bekldiğim paketler gelmiş. Ellerinize sağlık çok üst düzey çalışıyprsunuz.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek