50
Beğeni
29,00 ₺
100
Beğeni
%41 İNDİRİMLİ
48,00 ₺
37,90 ₺
250
Beğeni
%54 İNDİRİMLİ
120,00 ₺
65,00 ₺
500
Beğeni
%57 İNDİRİMLİ
240,00 ₺
113,00 ₺
1250
Beğeni
%66 İNDİRİMLİ
600,00 ₺
210,00 ₺
2500
Beğeni
%67 İNDİRİMLİ
1.200,00 ₺
405,00 ₺
5000
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
2.400,00 ₺
770,00 ₺
12500
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
6.000,00 ₺
1.885,00 ₺
25000
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
12.000,00 ₺
3.760,00 ₺
50000
Beğeni
%68 İNDİRİMLİ
24.000,00 ₺
7.510,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 30 Değerlendirme
Yorum Yap

Türk Gerçek Özellikleri

Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Al

Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Al

Instagram'da takipçi sayınız fazla ama beğeni sayınız düşükse profilini ziyaret kullanıcılarda güven duygusu oluşturmayabilirsiniz ve bu da Instagram imajınızı zedeler. Bu durumun oluşmasını engellemek için turkishgram.com'un Instagram türk gerçek oto beğeni satın al hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Instagram otomatik beğenme hizmeti ile gelecekte yapacağınız Instagram gönderilerinizi gerçek kullanıcılar ya da gerçekçi bot kullanıcılar beğenir. Instagram profiliniz, gerçek kullanıcıların vereceği etkileşim ile daha popüler hale gelir. Ve, Instagram hesabınızı beğenmezlerse bile beğeni sayınız azalmaz. Turkishgram.com'un sunmuş olduğu hizmet ile gelecekteki Instagram gönderileriniz için gerçek otomatik beğeniler elde edebilirsiniz ancak bu bütçenize uygun değilse daha uygun bir fiyatla gerçek görünümlü bot kullanıcı paketlerini deneyebilirsiniz. Bot Instagram kullanıcıları yayınlarınızı beğenebilir, ancak Instagram paylaşımlarınıza etkileşim veremezler. Bot beğenileri, gerçek kullanıcıların beğenilerinden daha ucuzdur. 

Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Al Hizmeti Nedir ?

Türk gerçek otomatik beğeni satın almak Instagram hesabınız için büyük bir kolaylıktır çünkü her seferinde farklı paylaşımlar için tek tek beğeni satın almak yerine tek bir seferde bu hizmetimizi satın alarak paylaşacağınız yeni fotoğraflara otomatik beğeni gelmesini sağlayabilirsiniz. Size sunduğumuz bu hizmet sayesinde beğeni sayınızı düzenli olarak arttırabilir ve Instagram'da sahip olduğunuz hesabı fenomenleştirebilirsiniz.

Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Almanın Faydaları Nelerdir ?

Takipçi sayınız ile beğeni sayınızın birbirine paralel olması çok önemlidir. Eğer bir Instagram hesabında fazla takipçi varsa fakat buna karşılık beğeni sayısı düşükse bu hesabın bot takipçilere sahip olduğunu düşünebiliriz. Fakat hem yüksek beğeniye sahip olan hem de fazla sayıda takipçiye sahip olan Instagram hesapları diğer kullanıcılar tarafından çok daha fazla bir ilgi görür. Gerçek kullanıcılardan gelecek beğeniler ile paylaşımlarınızın etkileşimi arttırmak fenomenliğe giden yolda çok önemlidir. Bu sayede en çok aranılan Instagram sayfalarının arasına girebilirsiniz.

 • Instagram türk oto beğeni hizmetinde herhangi bir azalma riski yoktur. Ne kadar beğeni satın aldıysanız hesabınıza yükselir ve herhangi bir şekilde düşüş gösterme riski yoktur. Beğeniler böylelikle hep yüksek kalmaya devam eder ve günden güne aldığınız etkileşimler sayesinde artar.

 • Hesabınıza beğeni gönderecek olan tüm kullanıcılar gerçek ve aktif kullanıcılardır. Gerçek oto beğenide hiçbir şekilde  bot ya da sahte hesaplardan beğeni gönderilmez.

 • Çok beğeni alan Instagram paylaşımlarınız başka kişiler tarafından da görülmeye ve etkileşim almaya başlar.

 • Hesabınızdaki beğenilerin çoğu bot hesaplardan geliyorsu bu durumu kamufle etmek için gerçek oto beğeni satın almanız çok uygun bir seçenek olacaktır.

 • Türk oto beğeni gerçek hesaplar ile başarılı bir şekilde kamufle yapılabilir ve bu sayede de daha doğal bir Instagram sayfasına sahip olabilirsiniz.

 • Temel olarak, her fotoğraf için ayrı ayrı beğeni satın almak yerine bu işlemi tek seferde yapmak daha kolaydır. Eğer tek tek alamayacak kadar meşgulseniz Instagram oto beğeni tam size göre.

Bu saydığımız avantajların yanında diğer sosyal medya platformlarında da boy göstermek isterseniz turkishgram.com'un Twitter ya da Facebook takipçi ve beğeni satın al hizmetlerinden yararlanabilirsiniz

Türk Bot Oto Beğeni Satın Alma Nasıl Yapılır ?

Alacağınız türk bot oto beğeniler için çoklu fotoğraf tercihi yapabilirsiniz. Çoklu fotoğraf beğeni satın almak tek tek her bir fotoğrafa ayrı beğeni satın almaktan daha avantajlıdır. Aynı anda birden fazla fotoğrafınız beğenilir ve ön plana çıkar.

 • Turkishgram.com sitesi üzerinden Instagram Beğeni Satın Al bölümüne gelin.

 • Burada çoklu fotoğraf beğeni alternatifleri arasından türk bot oto beğeni hizmetini seçin.

 • Bu işlemin ardından ise gelecek paylaşımlarınız için mi yoksa hesabınızda mevcut olan paylaşımlarınız için mi beğeni satın almak istediğinize dair bir seçim yapmalısınız. Yani hangi paylaşımların beğenilmesini istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

 • Mevcut fotoğraflarınıza beğeni satın almak istiyorsanız minimum 2 maksimum 1000 fotoğraf seçimi yapabilirsiniz.

 • Daha sonra önceden yapmış olduğunuz seçimlere karşılık karşınıza belli bir ücret çıkacaktır.

 • Bu ücreti ödeyip siparişinizi tamamladıktan sonra en kısa sürede türk oto beğeniler hesabınıza işlenecektir.

 • Turkishgram.com hiçbir işlem sırasında Instagram şifrenizi istemez.

Instagram'da Başka Birinin Beğendiği Fotoğrafları Görmek

İtiraf edelim ki çoğumuz stalk yapmayı çok seviyoruz ve buna uzun vakitler ayırıyoruz. Instagram'da başka birinin beğendiği fotoğrafları görmek nasıl olur diye merak ediyorsunuz. Bunun programsız ve oldukça basit olan kısa bir işlemi mevcut.

Instagram tabii ki bu özelliği stalk yapmayı seven kullanıcılar için getirmedi. Instagram'ın bu özelliği getirmesindeki amaç:

 • Size görmek isteyebileceğiniz paylaşımları sunmak. (Listenizdeki biri beğendiyse siz de beğenebilirsiniz.)

 • Takip ettiğiniz arkadaşlarınızı etkileyen paylaşımları size göstermek.

 • Sizin takip etmediğiniz fakat arkadaşlarınızın takip ettiği ya da beğendiği kişilere ait paylaşımlar. (Bu kullanıcılar arası etkileşimi arttırmak için oldukça güzel bir yöntemdir, fotoğrafı paylaşan kişiyi tanıyor bile olabilirsiniz.)

 • Keşfet özelliği dışında Instagram kullanıcılarına yeni gönderiler keşfedebilecekleri bir akış sağlama.

Gibi avantajları düşünerek Instagram kişilerin beğendiği fotoğrafların ya da videoların diğer kullanıcılar tarafından da görülmesine izin vermiş. Peki geldik asıl önemli soruya, Instagram'da başka birinin beğendiği paylaşımları nasıl görürüz?

 • Instagram hesabınıza giriş yapın ve ana sayfanızda en altta yer alan kalp simgesine tıklayın.

 • Karşınıza çıkacak olan sayfanın en üstünde yer alan "Takip" yazısına dokunun.

 • Takip yazısına tıkladıktan sonra takip ettiğiniz kişilerin hangi fotoğrafları ya da videoları beğendiğini görebilirsiniz.

 • İşte Instagram'da başka birinin beğendiği fotoğrafları görmek bu kadar basit.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz %100 güvenli olarak hazırlanmıştır. Herhangi bir şekilde zarar görmeniz söz konusu değildir.

Satın alma işlemlerinizi bitirmenizin ardından sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Satın aldığınız beğeniler en kısa süre içerisinde otomatik bir şekilde paylaşımlarınıza gelmeye başlayacaktır.

turkishgram.com olarak sizlere yüksek kaliteli sosyal medya hizmetlerini en uygun fiyatlardan sunmaktayız. %100 güvenilir ödeme yöntemlerimiz sayesinde gönül rahatlığıyla yüksek kaliteli sosyal medya hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. En iyisi için tukishgram.com'u seçin!

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Al
TurkishGram
Instagram Oto Beğeni hizmeti ile size en uygun olan otomatik beğeni paketini oluşturabilirsiniz. Gönderilerinize otomatik instagram beğeni sağlayabilirsiniz.
1557
1557
Instagram Türk Gerçek Oto Beğeni Satın Al
19.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/instagram-oto-begeni-satin-al/turk-gercek
5 / 5
5 1 Toplam: 30 Değerlendirme
Baayıldım çok memnun

Baayıldım çok memnun kaldım

5 5 1 2019-12-23 Ozan Sessiz
Ozan Sessiz
Oto beğeni paketlerinin

Oto beğeni paketlerinin fiyatı gerçekten çok uygun. Anında beğeniler geliyor

5 5 1 2019-12-23 Ali Ece
Ali Ece
Oto Beğeniler gerçekten

Oto Beğeniler gerçekten harika, paylaşım yapar yapmaz beğeniler gelmeye başlıyor

5 5 1 2019-12-23 Öznur Gülerce
Öznur Gülerce
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek