Star Icon
250
Retweet
%16 İNDİRİMLİ
312,50 ₺
262,50 ₺
500
Retweet
%18 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
512,50 ₺
25
Retweet
31,25 ₺
50
Retweet
%8 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
57,50 ₺
100
Retweet
%11 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
110,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 19 Değerlendirme
Yorum Yap

Türk Gerçek Özellikleri

 • Twitter Türk Gerçek Retweet Nedir?

  Twitter Türk Gerçek Retweet, paylaşımlarınıza sağlanacak olan yüksek etkileşim oranlarına sahip, üst düzey retweet hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Twitter Türk Gerçek Retweet sayesinde aktif bir paylaşım ağına ulaşabilirsiniz ve gönderilerinizin daha farklı kullanıcılar tarafından fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • Azalma Riski

  Gerçek kullanıcılardan oluşan ürümüzde azalma veya düşme görülebilmektedir. Bu nedenle her siparişinize yaklaşık %25'e kadar fazla gönderim yapılır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için hızlıca çalışmaya başlarız. Retweetleriniz doğal bir etkileşim oranı oluşturmak için zamana yayılarak gönderilecektir ve en kısa sürede hesabınıza tamamlanacaktır.

  Twitter Retweetler satın alarak etkileşim oranınızı yükseltebilirsiniz. Daha hızlı bir popülerlik kazanabilirsiniz ve daha fazla kullanıcı tarafından dikkat çekmeye başlarsınız.

  Siparişlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız 7/24 Canlı Destek Hattımıza bağlanarak hızlı bir şekilde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca İade işlemleri ile ilgili bilgileri sitemizde yer alan ' İade Koşulları ' sayfamızdan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitter Türk Gerçek Retweet Satın Al
  TurkishGram
  Twitter Türk Retweet satın alarak Retweet sayınızı binlere çıkarabilirsiniz. Türk ve gerçek Retweet'ler alabileceğiniz gibi yabancı ve botta alabilirsiniz.
  1628
  1628
  Twitter Türk Gerçek Retweet Satın Al
  25.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/twitter-retweet-satin-al/turk-gercek
  5 / 5
  5 1 Toplam: 19 Değerlendirme
  Gerçekten iyi çok

  Gerçekten iyi çok teşekkürler

  5 5 1 2019-12-24 Derman Ağaoğlu
  Derman Ağaoğlu
  Faydalı bir hizmet

  Faydalı bir hizmet satın aldığımı farkettim gerçekten çok teşekkürler

  5 5 1 2019-12-24 Serpil
  Serpil
  Twitter profilim için

  Twitter profilim için daha önce takipçi satın aldığım olmuştu. Şimdi de retweet satın aldım, gerçekten baya kaliteli

  5 5 1 2019-12-24 Ferit Ömeroğlu
  Ferit Ömeroğlu
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek