Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Video
5 / 5
5 1 Toplam: 168 Değerlendirme
Yorum Yap

Periscope Beğeni Özellikleri

 • Periscope Beğeni Nedir?

  Periscope Beğeni, kanalınızda bulunan videolarınızın sahip olduğu kalp sayılarını arttırmaya yönelik sosyal medya servisidir.

 • Neden Alınmalı?

  Periscope Beğeni satın alarak videolarınızın kalp sayılarını yükseltin ve profilinizin bilinirliğini arttırın.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • Azalma Riski Yok

  Gerçek görünümlü yapay bot hesaplardan oluşan ürünümüzde azalma riski yoktur ve kalıcıdır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Periscope Beğeni servisimizden satın alacağınız beğeni sayılarınız da ilerleyen zaman içerisinde azalma yaşanmaz. Herhangi bir teknik aksaklık yaşanması durumunda azalan beğenileriniz telafi edilir ya da tarafınıza iade sağlanır. 

  Periscope platofrumunda üretmiş olduğunuz içeriklerin beğeni sayıları sizlerin en büyük temsilcileri olacaktır. Beğeni sayılarınızda ki yükseliş videolarınızın daha fazla kişiye ulaşmasına ve böylece daha fazla etkileşim kazanmanıza olanak tanır. 

  turkishgram.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz 3D Secure güvencesi altındadır. Ayrıca sistemimizde yer alan üst düzey SSL sertifikalarımız sayesinde hiçbir özel bilginiz tarafımıza ya da üçüncü şahıs kişilere ulaşmaz. Güvende kalırsınız. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Periscope Beğeni Satın Al
  TurkishGram
  Periscope beğeni satın al ürünü ile gerçek beğenilere sahip olarak hızlı bir yükselme yakalayabilir ve fenomen olabilirsiniz.
  3623
  3623
  Periscope Beğeni Satın Al
  9.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/periscope-begeni-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 168 Değerlendirme
  Periscope beğeni paketleriniz

  Periscope beğeni paketleriniz çok başarılı. Çok büyük faydasını gördüm teşekkür ederim.

  5 5 1 2020-06-08 Dilaver Turan
  Dilaver Turan
  Her zaman tercih

  Her zaman tercih ettiğim bir web sitesi burası. Periscope kanalım için de burada ki hizmetlerden yararlandırm. Gerçekten çok teşekkür eder kaliteniz hep yüksek.

  5 5 1 2020-06-08 Ozan P.
  Ozan P.
  Beğeniler gerçekten çok

  Beğeniler gerçekten çok iyi teşekkür ederim. Siparişim çok hızlı tamamlandı, herhangi bir sorun yaşamadım.

  5 5 1 2020-06-08 Tufan Koçak
  Tufan Koçak
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek