Instagram Story İndirme Aracı2019-07-25T15:15:57+03:00

Hikaye yani story paylaşımları ilk kez Snapchat ile popülerleşmeye ve birçok kişi tarafından kullanılmaya başladı. Snapchat'ten sonra Instagram da kendi uygulamasına hikaye özelliği ekledi. Hatta instagram hikaye oldukça sevildi ki Snapchat eski popülerliğini kaybetti. Bu yazımızda sizlerle instagram story indirme işlemi nasıl olur onu paylaşacağız.

Daha önceki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi turkishgram.com sayesinde instagram video ya da instagram fotoğrafları büyük bir kolaylıkla indirebiliyordunuz. Turkishgram.com aynı indirme aracını instagram story indirme için de geliştirdi ve artık sizler de zorlanmadan ve vakit kaybetmeden dilediğiniz kişinin dilediğiniz instagram stroysini saniyeler içinde indirme şansına sahip olacaksınız

Turkishgram.com'un sunduğu bu hizmet sayesinde masa üstü ya da mobil üzerinden fark etmeksizin istediğiniz tüm instagram storylerini indirebileceksiniz.

Instagram Hikaye Nasıl İndirilir ?

Snapchat ilk hayatımıza girdiğinden beri hikaye özelliğiyle de ilk o zaman tanışmış olduk. Insanların sosyal medya üzerinde attığı hikayeler geçici bir süreliğine takipçilere gösterilen anlık fotoğraf ya da videolardır. Instagram bu özelliği uygulamasına getirdiğinden beri her gün yeni bir özellik ile instagram hikaye özelliğini gittikçe geliştiriyor. Özellikle Instagram'ın getirdiği Boomerang, güncel ve farklı birçok yüz efektleri ve super zoom gibi özellikler sayesinde Instagram story çok daha eğlenceli bir hal almaya başladı ve hatta story paylaşmak ve izlemek çoğu insanda bağımlılık yaptı. Bu nedenle bugünkü yazımızda instagram hikaye nasıl indirilir? Sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

Instagram Story İndirme İşlemi

Hepinizin bildiği üzere gerek hukuki nedenlerden dolayı gerekse kullanıcı gizliliğinden dolayı Instagram üzerinden direkt olarak kesinlikle fotoğraf, video ya da story indiremiyorsunuz. Fakat turkishgram.com'un size sunduğu hizmet sayesinde siz de artık istediğiniz kullanıcının storysini saniyeler içinde indirebileceksiniz. İşte adım adım instagram story indirme işlemi:

  • İlk olarak şunu bilmeniz gerekir ki eğer bir instagram hesabının storysini indirmek istiyorsanız kullanıcının instagram hesabının gizli olmaması gerekmektedir. Yani storysini indirmek istediğiniz kişinin profili herkese açık olmalıdır. Eğer instagram storysini indirmek istediğiniz kişinin hesabız özel ya da gizliyse ne yazık ki story indirme işlemini tamamlayamazsınız. Ayrıca gizli instagram hesaplarının fotoğrafları ya da videoları da indirilemez.

  • Storysini indirmek istediğiniz hesabın profilinin herkese açık olduğundan emin olduktan sonra ise yapmanız gereken şey turkishgram.com'un story indirme bağlantısına girmektir.

  • Daha sonra instagram storysini indirmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını ilgili bölüme yazın.

  • Kullanıcı adını yazdıktan sonra o hesabın istediğiniz her storysini turkishgram.com sayesinde kolayca ve uğraşmadan indirebilirsiniz.

  • Unutmayın turkishgram.com'un size sunmuş olduğu tüm indirme araçları tamamen ücretsiz ve aynı zamanda da hiçbir kurulum gerektirmemektedir.

İşte turkishgram.com ile instagram story indirme işlemi bu kadar basit. Bu konu hakkında daha fazla sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilir ya da canlı sohbet üzerinden yazabilirsiniz.

Bunun yanında diğer araçlarımıza da göz atabilirsiniz. Instagram Fotoğraf İndirme, Instagram Video İndirme ve Instagram Takip Etmeyenleri Bul araçları ile de hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirmek İçin Kullanabileceğiniz Diğer Uygulamalar

Cep telefonunuza indirebileceğiniz ücretsiz uygulamalar ile de dilerseniz instagram üzerinden story indirebilirsiniz. İlk bahsedeceğim uygulama sadece Android kullanıcıları için geçerli olan Story Saver uygulaması.

Story Saver Mobil Uygulama

Story Saver mobil uygulamasını Google Play Store'dan ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirebilirsiniz. Story Saver uygulamasına giriş yaptıktan sonra instagram hesabınıza da giriş yapmanız gerekiyor. Giriş işlemini tamamladıktan sonra dilerseniz instagram ana sayfada yer alan kişilerden seçim yaparak ya da Story Saver uygulamasının arama bölümüne girerek hikayesini indirmek istediğiniz kişinin instagram kullanıcı adını yazarak instagram story indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İndirdiğiniz instagram hikayeleri sadece saniyeler içinde telefonunuzun galerisine direkt olarak kaydedilir.

Repost Saver Mobil Uygulama

Bir üstte bahsettiğimiz uygulamanın sadece Android kullanıcılarına özel olduğunu söylemiştik fakat elbette ki iOS kullanıcılarının instagramdan story indirebilmesi için kullanabilecekleri uygulamalar mevcut. Bu uygulamalardan en güvenilir ve en bilineni ise Repost Saver mobil uygulamasıdır.

Bu mobil uygulamayı Apple Store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonunuza kurabilirsiniz. Repost Saver uygulaması da tıpkı Story Saver uygulaması gibi istediğiniz storyi indirmenize olanak sağlayan bir uygulama. Fakat Repost Saver'ın Story Saver'dan farklı bir özelliği hatta ona göre bir artısı var. Repost Saver uygulaması üzerinden story indirebildiğiniz gibi aynı zamanda indirdiğiniz storyi kendi hikayelerinizde de paylaşabiliyorsunuz.

Sadece story indirmek için ise yapacağınız işlem bir üstte bahsetmiş olduğumuz Story Saver uygulamasına çok benzer. İster instagram ana sayfanızdan kişi seçimi yaparak isterseniz de storysini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını arama bölümüne girerek story indirebiliyorsunuz.

Instagram Hikayelerine Müzik Nasıl Eklenir ?

Sosyal medyanın en son çılgınlığı olan instagram hikayelerine müzik nasıl eklenir ?

Instagram hikayenize müzik ekleyebilmeniz için iki farklı yöntemden bahsedeceğiz. Birinci yöntem instagram aracılığı ile hikayelere müzik eklemek ikinci yöntem ise üçüncü taraf uygulamaları kullanarak instagram hikayelerine müzik eklemektir.

Instagram ile Hikayeye Müzik Ekleme

Instagram size direkt olarak hikayenize müzik eklemenizi sağlayacak bir özellik sunmaz fakat bunu siz herhangi program indirmeden hikayenize müzik ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey müzik çalma listenizden hikayenizin arkasında olmasını istediğiniz müziği açmak ve storyinizi bu şekilde çekmek. Instagram telefonunuzdan gelen müziği storyinize de yansıtacaktır. 

Üçüncü Taraf Uygulamaları ile Hikayeye Müzik Eklemek

Instagram hikayenize müzik eklemek için kullanabileceğiniz en uygun ve güvenilir olan uygulama InShot Video Editor mobil uygulamasıdır. Hem Android hem de iOS kullanıcıları indirebilir. Videonuzu bahsettiğimiz uygulama üzerinde açın ve arka plana istediğiniz herhangi bir müziği ekleyin. Dilerseniz videonuza çıkartmalar, efektler ya da metin de ekleyebilirsiniz. Videoyu düzenlemeyi bitrdikten sonra son olarak kaydetmeyi unutmayın.

Instagram Profil Büyütme HD

Instagram Profil Büyütme HD

2014 yılında hayatımıza girdiğinden bu yana Instagram sürekli olarak popülerliğini arttırdı ve dünyanın her tarafından kullanıcı toplamaya devam etti. Özellikle getirdiği story özelliği sayesinde Snapchat’in de popülerliğini kaybetmesine sebep oldu. Instagram artık günümüzün olmazsa olmaz sosyal medya uygulamalarının arasına girdi. Instagram kullanmayan birisine rastlamak neredeyse imkansız. Instagram profil resmi büyütme işlemiyle istediğiniz kullanıcının küçük gösterilen […]

The post Instagram Profil Büyütme HD appeared first on Turkishgram.Com.

Instagram’da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram'da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram’da konum çıkmama sorunu konusu birçok sebepten kaynaklanabilir. Aşağıda sorununuzun nedeni ve çözümlerini detaylarıyla bulabilirsiniz. Instagram konum özelliği son zamanlarda en sık kullanılan özellikler arasındadır. Özellikle, hesabı herkese açık durumda olan kullanıcılar için düşündüğümüzde bu özellik, bulunduğu bölgede bulunan diğer Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilir ve bu kullanıcıların kendi hesaplarını ziyaret ederek takip etmesini sağlayabilirler. Bu […]

The post Instagram’da Konum Çıkmama Sorunu appeared first on Turkishgram.Com.

Takipçi Hilesi 2019

Takipçi Hilesi 2019

Günümüzde sosyal medya kullanımı git gide artarken kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de takipçi hilesi 2019 nasıl yapılır ve en kısa yoldan takipçi nasıl elde edilir. Sadece kendi başınıza takipçi kazanmaya çalışmanız uzun ve sabır gerektiren bir iştir bunu en kısa yoldan ve zahmetsiz halletmek istiyorsanız takipçi hilesi ile bunu elde etmeniz mümkün. […]

The post Takipçi Hilesi 2019 appeared first on Turkishgram.Com.