Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma - Ücretsiz!2019-10-18T11:58:06+03:00
100
Instagram Takipçi

Instagram Takipçiler ile Popülerliğinizi arttırın!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

EFT & Havale ile Ödeme

17,90 ₺
250
Instagram Takipçi

Instagram Takipçiler ile Popülerliğinizi arttırın!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

EFT & Havale ile Ödeme

39,90 ₺
500
Instagram Takipçi

Instagram Takipçiler ile Popülerliğinizi arttırın!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

EFT & Havale ile Ödeme

69,90 ₺
5.000
Instagram Takipçi

Instagram Takipçiler ile Popülerliğinizi arttırın!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

EFT & Havale ile Ödeme

494,50 ₺

Şüphe yok ki ne zaman Instagram takipçilerimizden bir kişi bile azalsa kendinizi kötü hissederiz. Doğal olarak da bizi takipten çıkaran kişinin kim olduğunu merak ederiz. Instagram takip etmeyenler kimler ve nasıl bulunur sorusunun cevabını merak ediyorsanız bu yazımızda İnstagram'da takipten çıkanları nasıl bulacağınızı bütün detayları ile anlatacağız.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Instagram'a girdiniz ve takipçi sayınızın azaldığını gördüğünüz ve haliyle de kimin neden takibi bıraktığını merak ettiniz. Belki sizin ortaklaşa takipleştiğiniz biri sizi takipten çıkardı belki de takibine geri dönmediniz diye başka bir kullanıcı sizi takip etmeyi bıraktı. Turkishgram.com instagram takip etmeyenleri bulma için size ücretsiz bir hizmet sunuyor. Bu hizmet sayesinde oldukça kolay ve hızlı bir şekilde sizi instagram'da kimin takipten çıkardığını anında öğrenebilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri bulma hizmetini kullanmak için tek yapmanız gereken kullanıcı adı yazan bölüme kendi instagram kullanıcı adınızı yazmak ve sizi kimlerin takipten çıkardığını görmek. Bu hizmeti kullanmak için en fazla 7000 kişiyi takip ediyor ve yine en fazla 7000 kişi tarafından takip ediliyorsanız kullanabilirsiniz. 7000 kişilik limiti de yakında kaldıracağımızı sizin bilginize sunmak isteriz. Bunun dışında turkishgram.com'un sunduğu takip etmeyenleri bulma hizmeti tamamen ücretsizdir ve istediğiniz kadar kullanabilir ve sizi kimlerin takipten çıkardığını öğrenebilirsiniz.

Unutmamanız gereken bir nokta daha var ki, eğer hesabınız gizli yani özel ise instagram takip etmeyenleri bulma hizmetini kullanmanız maalesef ki mümkün değil. Instagram hesabınızın gizlilik ayarlarına giderek profilinizi kısa bir süre için herkese açık yapmanız gerekiyor. Sizi kimlerin takipten çıkardığını öğrendikten sonra yani hizmetimizi kullanmayı bitirdikten sonra tekrar hesabınızı gizli yapabilirsiniz. Eğer instagram profiliniz zaten herkese açıksa değiştirmeniz gereken hiçbir şey yok. Direkt instagram kullanıcı adınızı yazarak sizi kimin takipten çıktığını öğrenebilirsiniz.

Turkishgram.com instagram'da takibi bırakanları bulma hizmetinin yanında instagram video indirme, instagram fotoğraf indirme ya da instagram story indirme hizmetlerinden de tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca hesabınızı büyütmek istiyorsanız turkishgram.com üzerinden size uygun olan bir paketi seçerek dilediğiniz sayıda %100 gerçek instagram takipçileri kazanabilirsiniz.

Ekstra olarak diğer araçlarımızı da deneyebilirsiniz. Instagram Fotoğraf İndirmeInstagram Video İndirme, Instagram Story İndirme ile de diğer ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. 

Instagram Takibi Bırakanları Görme Yöntemleri Nelerdir ?

Kullanıcıların instagram'da yaşadığı en büyük sorunlardan biri de kimin takipten çıktığını görememeleridir. Instagram kullanıcılarının oldukça fazla takipçileri olabiliyor. Takipçi sayısı yükseldikçe instagram kullanıcılarının kimin takipten çıktığını anlayabilmeleri güçleşmektedir. Instagram hesabınızdan sizi kimin takip ettiğini ya da takip etmediğini anlamak için instagram kullanıcının hesabına giderek anlayabilirsiniz. Eğer instagram profiline gittiğiniz kullanıcının profil fotoğrafının altında sizi takip ettiği bilgisi yer almıyorsa o kişi sizi takipten çıkmış demektir.

Tabii ki bu yöntemi sizi takipten çıkardığını düşündüğünüz her kullanıcı üzerinde tek tek kullanmak oldukça zor ve zaman alan bir işlemdir. Bu uzun işlemle uğraşmamak için siz de turkishgram.com'un instagram takip etmeyenleri görme hizmeti sayesinde saniyeler içinde ve oldukça kolay bir şekilde sizi kimin takipten çıkardığını öğrenebilirsiniz.

Android ve iPhone'da Instagram Takip Etmeyenleri Görme Yöntemi

Instagram takip etmeyenleri bulmak için akıllı cihazlar için geliştirilmiş olan mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise kullanıcı bilgilerinizi üçüncü taraf uygulamalar ile paylaşmak zorunda kalmanızdır. Bundan dolayı da güvenilir olmayan üçüncü taraf uygulamalara kullanıcı bilgilerinizi vermemeye özen gösterin.

Follow Meter Uygulaması ile Takip Etmeyenleri Görme

Follow Meter mobil uygulaması hem Android hem de iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Bu uygulama sayesinde instagram hesabınızla ilgili birçok özelliklere ulaşmanız mümkün. Bu özellikler arasında tabii ki de en önemlisi instagram takip etmeyenleri gösterme ve hayalet takipçi gibi özellikler. 

Follow Meter mobil uygulamasını uygulama mağazanızdan bularak telefonunuza indirin ve instagram hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Daha sonra ise seçenekler üzerinden yeni takipçileri, takibi bırakanları, geri takip etmediklerinizi ve daha birçok detayı görebilirsiniz.

Followers Track Pro ile Takip Etmeyenleri Görme

Pro ibaresinden anlayacağınız üzere Followers Track Pro ücretli hizmetler de sunan bir mobil uygulamadır. Henüz sadece iOS kullanıcılarının kullanabildiği Followers Track Pro uygulaması ile bazı temel hizmetlere ulaşabilirsiniz. Fakat uygulamanın tüm özelliklerini kullanmanız için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. 

Followers Track Pro uygulamasını Apple Store'dan indirdikten sonra instagram hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sizi takip etmeyi bırakanları, kazandığınız takipçileri, sizin takibinize geri dönmeyenleri, silinen yorumları ve beğenileri görebilirsiniz. Eğer Followers Track Pro üzerinden sizi takip etmeyenleri görmek istiyorsanız "lost followers" seçeneğine tıklayarak görebilirsiniz.

Follow Cop ile Takip Etmeyenleri Görme

Sadece Android işletim sisteminde kullanılabilen Follow Cop, Instagram hesabıyla ilgili birçok veriye ulaşmak isteyen kullanıcılar için oldukça ideal bir mobil uygulama. Follow Cop uygulaması sayesinde android işletmeli cep telefonunuzdan ya da tabletinizden sizi takipten çıkaranları, size en çok etkileşim veren kullanıcıları, hayalet kullanıcıları ve instagram hesabınızla ilgili birçok veriyi görebilirsiniz. 

Follow Cop mobil uygulaması sadece sizi takipten çıkaran kullanıcıları değil aynı zamanda çeşitli filtreler kullanarak sahte takipçileri de gösterir. Ayrıca Follow Cop uygulaması üzerinden üç farklı instagram hesabına bağlanabilirsiniz. Çoklu hesap kullanım özelliği sayesinde diğer instagram hesaplarınızı da kimlerin takipten çıktığını öğrenebilir ve diğer tüm özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Bu yazımızda size instagram takip etmeyenleri görme için kullanabileceğiniz tüm yöntemlerden ve uygulamalardan bahsettik. Turkishgram.com tamamen ücretsiz ve sınırsız bir şekilde sizi instagram'da kimin takipten çıkardığını gösterir. Eğer bu konu hakkında daha fazla sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilir ya da canlı sohbet üzerinden bize sorularınızı sorabilirsiniz.

Aynı zamanda sitemiz üzerinden en hızlı şekilde instagram takipçi satın alabilirsiniz. Bu işlem için ilgili sayfaya gidebilir hesabınıza takipçi alarak fenomen olabilirsiniz!

Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma hizmetimiz için ve diğer tüm sosyal medya hizmetlerimiz için sizlerden herhangi bir şekilde şifre veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir.

Sitemizde sunmakta olduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz ve sosyal medya araçlarımız sizlerin güvenliği ve memnuniyetiniz ön planda tutularak hazırlanmıştır. Bu sayede hiçbir zarar görme riskiniz bulunmaz.

Sitemizde sunmakta olduğumuz sosyal medya araçlarımız için sizlerden hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Ücretsiz bir şekilde sosyal medya araçlarımızdan yararlanabilirsiniz.

4.7 / 5
Toplam: 78 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Instagram'da Takip Etmeyenleri Bulma - Ücretsiz!

denedim çalışıyor teşekkürler.....

Aylin Gül

Instagram Profil Büyütme HD

Instagram Profil Büyütme HD

2014 yılında hayatımıza girdiğinden bu yana Instagram sürekli olarak popülerliğini arttırdı ve dünyanın her tarafından kullanıcı toplamaya devam etti. Özellikle getirdiği story özelliği sayesinde Snapchat’in de popülerliğini kaybetmesine sebep oldu. Instagram artık günümüzün olmazsa olmaz sosyal medya uygulamalarının arasına girdi. Instagram kullanmayan birisine rastlamak neredeyse imkansız. Instagram profil resmi büyütme işlemiyle istediğiniz kullanıcının küçük gösterilen […]

Instagram’da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram'da Konum Çıkmama Sorunu

Instagram’da konum çıkmama sorunu konusu birçok sebepten kaynaklanabilir. Aşağıda sorununuzun nedeni ve çözümlerini detaylarıyla bulabilirsiniz. Instagram konum özelliği son zamanlarda en sık kullanılan özellikler arasındadır. Özellikle, hesabı herkese açık durumda olan kullanıcılar için düşündüğümüzde bu özellik, bulunduğu bölgede bulunan diğer Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilir ve bu kullanıcıların kendi hesaplarını ziyaret ederek takip etmesini sağlayabilirler. Bu […]

Takipçi Hilesi 2019

Takipçi Hilesi 2019

Günümüzde sosyal medya kullanımı git gide artarken kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de takipçi hilesi 2019 nasıl yapılır ve en kısa yoldan takipçi nasıl elde edilir. Sadece kendi başınıza takipçi kazanmaya çalışmanız uzun ve sabır gerektiren bir iştir bunu en kısa yoldan ve zahmetsiz halletmek istiyorsanız takipçi hilesi ile bunu elde etmeniz mümkün. […]