10
Takipçi
1,40 ₺
25
Takipçi
%17 İNDİRİMLİ
3,50 ₺
2,90 ₺
50
Takipçi
%22 İNDİRİMLİ
7,00 ₺
5,40 ₺
100
Takipçi
%29 İNDİRİMLİ
14,00 ₺
9,90 ₺
250
Takipçi
%43 İNDİRİMLİ
35,00 ₺
19,90 ₺
500
Takipçi
%43 İNDİRİMLİ
70,00 ₺
39,40 ₺
1000
Takipçi
%50 İNDİRİMLİ
140,00 ₺
69,90 ₺
2500
Takipçi
%60 İNDİRİMLİ
350,00 ₺
140,00 ₺
5000
Takipçi
%61 İNDİRİMLİ
700,00 ₺
270,00 ₺
10000
Takipçi
%64 İNDİRİMLİ
1.400,00 ₺
499,00 ₺
25000
Takipçi
%66 İNDİRİMLİ
3.500,00 ₺
1.175,00 ₺
50000
Takipçi
%67 İNDİRİMLİ
7.000,00 ₺
2.250,00 ₺
100000
Takipçi
%70 İNDİRİMLİ
14.000,00 ₺
4.200,00 ₺
250000
Takipçi
%70 İNDİRİMLİ
35.000,00 ₺
10.250,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 63 Değerlendirme
Yorum Yap

Yabancı Bot Özellikleri

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Fenomen olmak, tanınmak, takipçi kasmak, paylaşımlarınızın binlerce hatta yüz binlerce kişi tarafından görülmesini sağlamak sosyal medya  uygulamaları sayesinde ve aynı zamanda instagram takipçi satın al paketleri ile hiç de uzak bir hayal değil. Takipçi satın alma işlemi hem ucuz hem de hedefinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayan kolay bir yöntemdir. Bu yazımızda turkishgram.com'un Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmetinden bahsedeceğiz.

Bu hizmetten bahsetmeden önce yabancı bot takipçi nedir onu açıklamak istiyoruz. Yabancı bot takipçi dünyanın her bir yerinde yer alan gerçek görünümlü bot takipçilerdir. Bot takipçi fiyatları oldukça uygundur. Hesabınızın popüler görünmesine yardımcı olmak için ihtiyacınıza göre bot takipçi satın alabilirsiniz. Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmeti ne işe yarar diye soracak olursanız hem diğer instagram kullanıcılarının gözünde hem de Instagram'ın gözünde popüler bir hesap olduğunu potansiyel takipçilerinize göstererek kolayca yeni takipçiler kazanmanıza yarar.

Ayrıca yabancı bot takipçi satın almak için sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Hiçbir şekilde şifreniz istenmez. Eğer bu işlem için başka sitelerde şifrenizi isterlerse lütfen kimseyle şifrenizi paylaşmayın yoksa bu durum kötü sonuçlar doğurabilir.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır

Instagram Yabancı Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Eğer siz de hesabınıza popüler bir görünüm kazandırmak istiyorsanız bu yazımızda instagram yabancı bot takipçi nasıl satın alınır? Sorusunun cevabını vereceğiz.,

 • İlk olarak hesabınızın incelenebilmesi için instagram kullanıcı adınızı turkishgram.com ile paylaşmanız gerekmektedir. Turkishgram.com sizden hiçbir şekilde instagram şifrenizi talep etmez.

 • Hesabınızı inceledikten sonra turkishgram.com size en uygun olan takipçi sayısını belirler.

 • Satın alacağınız kullanıcılar bot kullanıcı olduğu için takibi bırakma gibi bir durum söz konusu değildir. Kendi bütçenize en uygun paketlerden birini seçmelisiniz. Zaten instagram yabancı bot takipçi paketleri oldukça uygun fiyatlıdır.

 • Sizin için en uygun olan takipçi sayısına karar verildikten sonra ödeme işlemini gerçekleştirin.

 • Ödeme işlemini tamamladıktan sonra sadece 15 dakika kadar kısa bir süre içinde yabancı bot takipçileriniz hesabınıza yüklenir.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Almak İşe Yarar Mı ?

Hepimiz biliyoruz ki milyonlarca kişinin kullandığı Instagram mecrasında kendi çabanızla bir yere gelmeniz oldukça zor ve zaman alan bir durum. Hal böyle iken takipçi satın almayı düşünebilirsiniz. Peki instagram yabancı bot takipçi satın almak işe yarar mı? Yazımızın devamında bu soruya cevap vereceğiz.

 • Diyelim ki Instagram'da çok fazla Türk takipçiniz var ama siz daha karma bir görüntü oluşturmak istiyorsunuz, o zaman yabancı bot takipçi satın almak hesabınıza istediğiniz karma ve global görüntüyü kazandırır ve sizi bir adım daha ileri taşır.

 • Takipçi sayınızın fazla olması daha önce de belirttiğimiz gibi Instagram'ın dikkatinden kaçmaz. Yaptığınız paylaşımların daha fazla insan tarafından görülebilmesi için Instagram sizi keşfete taşır. Keşfete çıkmak ise birçok yeni takipçi ve yeni etkileşim demektir. Bu etkileşimlerin sonucu olarak da instagram hesabınız her geçen gün daha fazla büyümeye devam eder.

 • Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmeti sayesinde çok fazla zaman harcamadan, deneme yanılma yöntemine gerek kalmadan takipçi kazanabilirsiniz. Sağlam adımlarla hedefinize her gün bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Alacağım Takipçiler Takibi Bırakır Mı ?

Takipçi almayı düşünen birçok instagram kullanıcısının sorduğu sorulardan biri de alacağım takipçiler takibi bırakır mı? Sorusu oluyor. Alacağınız yabancı bot takipçiler hiçbir şekilde sizi takibi bırakmaz çünkü satın aldığınız takipçiler gerçek görünümlü bot takipçilerdir. Turkishgram.com size azalma olmayacağını garanti eder ve herhangi oluşabilecek bir durumda gerekli adımları uygular.

Takipçi Satın Almak Hesabıma Zarar Verir Mi ?

Instagram takipçileri her zaman hassas bir konudur. Turkishgram.com olarak bunun ne kadar hassas ve önem gerektiren bir konu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle de hesabınıza en uygun paketi belirmek ve aynı zamanda gönderilecek takipçilerin gerçekçi bir profile sahip olmasına özen gösteriyoruz. Ne diğer kullanıcılar ne de Instagram herhangi bir dışarıdan gelen müdahele olduğunu ya da takipçilerde bir yapaylık algılamıyor. Bu durum da instagram hesabınızın zarar görmesini engelliyor ve dışarıdan bakıldığında oldukça prestijli bir hesaba sahip olduğunuz izlenimi yaratılıyor.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al Süreci Nasıl İlerliyor ?

Eğer instagram hesabınız için yabancı bot takipçi satın almaya karar verdiyseniz turkishgram.com'da yabancı bot takipçi satın almak için ilgili bölüme gelmeniz gerekiyor.

 • Kullanıcı adı kısmına takipçilerin yüklenmesini istediğiniz instagram hesabınızın kullanıcı adını girin.

 • Takipçi sayısı bölümüne ne kadar takipçi istiyorsanız istediğiniz takipçi sayısını girin.

 • Bu bilgileri tamamladıktan sonra istediğiniz takipçi sayısına karşılık ödemeniz gereken miktar belirlenecek.

 • Ödemeyi yapıp siparişinizi tamamladıktan çok kısa bir süre sonra yabancı bot takipçiler instagram hesabınıza yüklenecektir.

 • Turkishgram.com ödemeyi tamamladıktan sonra sizden hiçbir ekstra ücret talep etmez. İstediğiniz hizmet için ödemeniz gereken tutar size gösterildiği gibidir. Daha sonra hiçbir şekilde bu fiyata bir ekstra eklenmez.

Bu yazımızda sizlere turkishgram.com instagram yabancı bot takipçi satın al hizmetimizden bahsettik. Eğer siz de hesabınızı bir ileri adıma taşımak ve instagram'da popülerliğinizi arttırmak istiyorsanız yabancı bot takipçi paketlerimize göz atabilirsiniz. Eğer bu süreç ile ilgili ya da işleyiş ile ilgili kafanıza takılan herhangi bir soru ya da problem varsa bizimle canlı sohbet aracılığıyla ya da 0544 977 0724 numaralı telefondan WhatsApp üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Size sunduğumuz 7/24 destek hizmeti sayesinde dilediğiniz zaman aklınızdaki soruyu bize danışabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemlerinizin başkaları tarafından fark edilmesi söz konusu olmayacaktır. Takipçi sayılarınızda ki artış tamamen organik olarak gözükecektir. 

Satın alma işlemlerinizi tamamlamanızın ardından hızlı bir şekilde sizler için çalışmaya başlarız. Bu sayede takipçileriniz en kısa süre içerisinde hesabınıza tamamlanacaktır.

Sitemiz SSL Güvenlik Sertifikaları ve 3D Secure Koruma Yöntemlerine sahiptir. %100 güvenilir bir şekilde tüm ödemelerinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al - En Ucuz ve En Hızlı
TurkishGram
Instagram yabancı bot takipçi ile Instagram'da hesaplarınıza en hızlı yabancı bot takipçi gönderimi yapabilirsiniz. Hemen şimdi deneyin!
1587
1587
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al - En Ucuz ve En Hızlı
1.40 2024-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/takipci/yabanci-bot
5 / 5
5 1 Toplam: 63 Değerlendirme
Süper hızlı, çok

Süper hızlı, çok başarılısınız

5 5 1 2019-12-23 Nisa Durmuş
Nisa Durmuş
Ellerinize sağlık teşekkürler

Ellerinize sağlık teşekkürler takipçileri çok hızlı sağladığınız, ayrıtteten benimle çok ilgilendiniz. Sağolun

5 5 1 2019-12-23 Göknil Çıracı
Göknil Çıracı
Instagram Yabancı bot

Instagram Yabancı bot takipçi satın aldım. Bot olduklarını anlamak gerçekten de çok zor.

5 5 1 2019-12-23 Firdevs
Firdevs
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek