50
Takipçi
9,90 ₺
100
Takipçi
%16 İNDİRİMLİ
19,80 ₺
16,50 ₺
250
Takipçi
%33 İNDİRİMLİ
49,50 ₺
32,90 ₺
500
Takipçi
%44 İNDİRİMLİ
99,00 ₺
54,90 ₺
1000
Takipçi
%50 İNDİRİMLİ
198,00 ₺
99,00 ₺
2500
Takipçi
%53 İNDİRİMLİ
495,00 ₺
231,00 ₺
5000
Takipçi
%56 İNDİRİMLİ
990,00 ₺
429,00 ₺
10000
Takipçi
%58 İNDİRİMLİ
1.980,00 ₺
825,00 ₺
25000
Takipçi
%60 İNDİRİMLİ
4.950,00 ₺
1.980,00 ₺
50000
Takipçi
%61 İNDİRİMLİ
9.900,00 ₺
3.850,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
Yorum Yap

Yabancı Gerçek Özellikleri

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al

Instagram hızla büyümeye devam eden bir mecra. Sizin de bu hızı yakalayabilmeniz için yapmanız gereken Instagram'ın yeni gelen özelliklerine ayak uydurmak, aktif olmak ve kaliteli paylaşımlarda bulunmak. Şüphesiz ki sahip olduğunuz takipçiler Instagram'da büyük bir rol oynarlar eğer instagram yabancı gerçek takipçi satın al hizmetinden faydalanmayı düşünüyorsanız yabancı gerçek takipçinin ne olduğunu bilmek sizin için iyi olacaktır.

Yabancı gerçek takipçi, dünyanın farklı yerlerinde yer alan gerçek takipçilerden oluşur. Bu takipçiler sizin paylaşımlarınızı beğenebilir, yorum yapabilir ve size etkileşim verebilirler. Hesabınızda hareketlilik yaratmak ve global bir hava yaratmak istiyorsanız instagram takipçi satın al hizmeti sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. 

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al Hizmeti

Bazı kullanıcılar Instagram'ı sadece kişisel amaçlar ile kullanırken bazı kullanıcılar da  marka tanıtımı, sattığı ürünün daha fazla kişi tarafından görülmesi ya da kişisel yeteneklerini sergileme amacı ile kullanabilirler. Hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın Instagram'da fazla takipçiye sahip olmak her zaman fayda getiren bir durumdur. Özellikle de Instagram'ı kişisel amaçlar dışında daha çok işlerini büyütmek için kullanan kişiler için fazla sayıda takipçiye sahip olmak rakiplerinin arasından sivrilebilmeleri ve diğer insanlar tarafından da görünebilir hale gelmeleri için çok önemlidir.

Bazen emekleriniz karşılık vermeyebilir ve Instagram'da istediğiniz etkileşimi alamayabilirsiniz. Ama hemen pes etmenize gerek yok. Belki Instagram'da sizin sivrilmeye çalıştığınız alanda rekabet çok fazladır ve rekabet fazla olunca da öne çıkamadan Instagram dünyasından silinip gidebilirsiniz. Bu durumu engellemek için ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için turkishgram.com'un instagram yabancı gerçek takipçi satın al hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Almak Yarar Sağlar Mı ?

İşini büyütmek ve globalleşmek isteyen birçok kullanıcının kafasında olan soru instagram yabancı gerçek takipçi satın almak yarar sağlar mı? Sorusudur. Bu soruya vereceğimiz yanıt: evet kesinlikle gözle görülebilir bir şekilde yarar sağlar. Daha önce bot takipçi satın aldıysanız zamanla onları gerçek takipçiler ile değiştirmek çok daha iyi olacaktır çünkü gerçek takipçiler gerçek instagram kullanıcılarıdır ve size birçok şekilde etkileşim verebilir ve hesabınızı büyütmenize yardımcı olabilirler.

Eğer işinizi uluslararası bir boyuta taşımak ve yurt dışında da bilinmek ya da yurt dışına da satış yapmak istiyorsanız kesinlikle instagram yabancı gerçek takipçi satın al hizmetinden faydalanmalısınız. Çünkü sahip olduğunuz Türk takipçilerin yanında yabancı takipçilere de sahip olmak oldukça doğal bir görünüm yaratır ve işinizin globalleşmesine olanak tanır. Hesabınız diğer takipçiler tarafından profesyonel olarak algılanır ve size olan güvenleri artar. Bu da işinizin büyümesine büyük oranda yardımcı olacaktır.

Takipçi sayınız çok düşük olsa bile ilerde boşa emek harcamamış olmak adına instagram takipçileri satın alabilir ve daha sağlam adımlarla daha kısa bir yoldan rakiplerinizin arasında fark edilebilirsiniz. Ayrıca unutulmaması gerekir ki ne kadar takipçiye sahip olduğunuz Instagram'ın da gözünde kaçmaz ve keşfete çıkabilirsiniz. Keşfete çıkmak ise Instagram'da yükselmeyi planlayanlar için oldukça iyi bir fırsattır. Keşfet sayesinde binlerce yeni insanlar tarafından keşfedilebilir ve yeni takipçiler kazanabilirsiniz. Eğer instagram hedefleriniz büyükse turkishgram.com size sunduğu hizmetler ile bu hedeflerinize en kısa bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Satın Aldığım Yabancı Takipçiler Hesabıma Zarar Verir Mi ?

Instagram'da dengelerin sürekli değişmesi durumu söz konusu olduğu için biz de bu hassasiyetin farkındayız. Hesabınızın satın alınan takipçiler tarafından zarar görmemesi için oldukça titiz ve kaliteli bir hizmet sağlıyoruz. 

Satın alacağınız takipçiler gerçek yabancı hesaplardan oluşmaktadır. Yani gerçek insanlar tarafından kullanılmaktadır. Takipçi satın alma siparişiniz tamamlandıktan sonra hem sizin instagram hesabınız hem de takipçilerin hesapları detaylı ve titiz bir şekilde analiz edilir ve bu analize göre de gerekli olan takipçiler hesabınıza gönderilir. Bu nedenle de satın aldığım takipçiler hesabıma zarar verir mi diye merak ediyorsanız, zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Zarar vermenin aksine, takipçi sayınızı arttırmak size bir sürü avantaj sağlayacaktır.

Satın Aldığım Takipçiler Azalır Mı ?

Göndereceğimiz takipçiler gerçek hesaplardan oluştuğu için bu kişilerin ilerleyen zamanlarda hesabınızı takipten çıkma olasılığı vardır. Bu konuda ise sizi mağdur etmemek adına satın aldığınız takipçiler % 25 daha fazla gönderilir. Bu sayede sizi takipten çıkan hesaplar olsa bile gönderdiğimiz ekstra takipçiler sayesinde bu oranın dengelenmesini sağlıyoruz.

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Nasıl Satın Alınır ?

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Nasıl Satın Alınır?

  • İlk olarak turkishgram.com üzerinden instagram yabancı gerçek takipçi satın alma bölümüne gelmeniz gerekiyor.

  • Kullanıcı adı yazan yere instagram takipçilerinin gönderilmesini istediğiniz instagram kullanıcı adınızı girin.

  • Kullanıcı adınızı girdikten sonra takipçi sayısı yazan bölüme ne kadar instagram yabancı gerçek takipçi sayısı istediğinizi yazın.

  • Bunun gibi gerekli bilgileri girdikten sonra istediğiniz takipçi sayısına göre ödemeniz gereken ücret belirlenir.

  • Ödeme işlemini bitirdikten sonra siparişinizi tamamlayarak takipçilerin instagram hesabınıza yüklenmesini bekleyin.

İşte instagram yabancı gerçek takipçi satın al hizmetini tamamlamak bu kadar basit. Turkishgram.com sizden asla instagram şifrenizi istemez ve böylelikle de hesabınız güvende kalmış olur. Eğer yabancı takipçi satın alma konusunda daha fazla sorunuz varsa bizimle canlı sohbet aracılığı ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Neden Turkishgram.com ?

  • Yüksek kaliteli Türkiye'nin en güvenilir sosyal medya servisi

  • En uygun fiyat garantisi

  • 7/24 canlı hizmet

  • Gizlilik Garantisi

  • Yasal alışveriş ve güvenilirlik

gibi daha birçok sebepten dolayı turkishgram.com'u tercih edebilir ve tüm hizmetlerinden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sunmakta olduğumuz sosyal medya hizmetlerimiz tamamen sizlerin güvenliği ön planda tutularak hazırlanmıştır. Bu sayede alışverişleriniz sırasında veya sonrasında herhangi bir zarar görme riskiniz bulunmaz.

Satın aldığınız takipçi sayılarında ilerleyen zaman içerisinde bir azalma yaşanması söz konusu olmayacaktır. Aksi bir durum olması halinde sizlere %100 telafi garantisi vermekteyiz.

turkishgram.com olarak sizlere yüksek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Ayrıca yüksek kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla birleştirmekten de gurur duyuyoruz. %100 güvenilir ödeme yöntemlerimiz sayesinde gönül rahatlığı ile yüksek kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al - Anında Teslimat!
TurkishGram
Instagram yabancı gerçek takipçi ile Instagram'da hesaplarınıza en hızlı yabancı takipçi gönderimi yapabilirsiniz. Hemen şimdi deneyin!
1586
1586
Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al - Anında Teslimat!
9.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/takipci/instagram-yabanci-gercek
5 / 5
5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
Instagram hesabım için

Instagram hesabım için çok faydalı oldu,

5 5 1 2019-12-23 Büşra
Büşra
Aklıma takılan bir

Aklıma takılan bir durum için gecenin bir yarısı müşteri temsilcilerini aradım, çok ilgilendiler benimle harika gerçekten. Bu arada Instagram Takipçi lerim çok hızlı geldi sağolun.

5 5 1 2019-12-23 Yavuz
Yavuz
Arkadaşımın tavsiyesi ile

Arkadaşımın tavsiyesi ile bu siteyi tercih ettim. İyi ki de etmişim. Çok memnun kaldım. Bir kaç farklı hizmetten yararlandım hepsi de çok kaliteli

5 5 1 2019-12-23 Cansu
Cansu
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek