Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Önizleme
5 / 5
Toplam: 49 Değerlendirme
Yorum Yap
 • Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Nedir?

  Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme, sanal kullanıcılar tarafından işletme sayfalarınıza temin edilecek olan olumlu değerlendirme sayısı arttırma hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme ile uygun fiyatlardan işletme sayfanızı daha güvenilir bir pozisyona getirebilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • Azalma Riski Yok

  Gerçek görünümlü yapay bot hesaplardan oluşan ürünümüzde azalma riski yoktur ve kalıcıdır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • BİLGİLENDİRME

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • https://www.turkishgram.com/facebook-5-yildiz-degerlendirme-satin-al/turk-bot
  Facebook Türk Bot 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al 2019-07-04T12:00:34+03:00 2019-07-04T12:00:34+03:00
  https://www.turkishgram.com/facebook-5-yildiz-degerlendirme-satin-al/turk-bot TurkishGram
  TurkishGram
  https://www.turkishgram.com/img/logo/structure/turkishgram.svg

  Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Sitemizde sunmakta olduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz sizlerin güvenliği ön planda tutularak tasarlanmıştır. Bu sayede tüm hizmetlerimiz %100 güvenilirdir. Tamamen gönül rahatlığı ile tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  Satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için hızlı bir şekilde çalışmaya başlarız. Değerlendirmeleriniz doğal bir etkileşim yaratması için zamana yayılarak gönderilir ve en kısa sürede tamamlanmış olur.

  Sitemiz üzerinden yapacağınız sosyal medya alışverişleriniz için sizlerden hiçbir şekilde şifre veya kişisel bilgileriniz istenmeyecektir. Güvenli alışverişler için turkishgram.com'u seçin.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  5 / 5
  Toplam: 49 Değerlendirme
  Gerçekten çok başarılısınız.

  Gerçekten çok başarılısınız. Instagram için daha önce alışveriş yapmıştım. Şimdide facebook için yaptım gerçekten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

  5 5 1 2019-12-24 Tuncel Gözübüyük
  Tuncel Gözübüyük
  Daha öncede alışveriş

  Daha öncede alışveriş yaptığım bir siteden, işletme sayfam için 5 yıldız değerlendirme satın aldım. Çok faydasını gördüm. Sayfası olanlara tavsiye ederim.

  5 5 1 2019-12-24 Taylan Adalı
  Taylan Adalı
  5 yıldız değerlendirmeler

  5 yıldız değerlendirmeler çok kaliteli. Sayfam ön planda çıkmaya başladı. gerçekten teşekkürler

  5 5 1 2019-12-24 Servi Dikili
  Servi Dikili
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek