https://www.turkishgram.com/facebook-5-yildiz-degerlendirme-satin-al
Facebook 5 Yıldız Değerlendirme Satın Al 2019-05-29T13:48:25+03:00 2019-05-29T13:48:25+03:00
https://www.turkishgram.com/facebook-5-yildiz-degerlendirme-satin-al TurkishGram
TurkishGram
https://www.turkishgram.com/img/logo/structure/turkishgram.svg

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Facebook 5 yıldız değerlendirme, sahip olduğunuz işletme sayfalarınıza verilen oylardır. Sayfanızın vitrini niteliğindedir ve etkileşim oranınız için çok önemlidir.

5 Yıldız değerlendirmeler satın alarak, sayfanızın itibarını arttırabilirsiniz. Sayfanızın etkileşim oranı yükselir ve diğer kullanıcılara karşı olumlu bir intiba bırakır. Bu sayede daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Satın aldığınız değerlendirme sayıları bizden talep ettiğiniz sayıda kalmaya devam edecektir. Herhangi bir azalma olmayacaktır. Anca diğer kullanıcılardan alacağınız düşün değerlendirmeler ortalamanızı düşürebilir. Bu tamamen size bağlıdır. Ortalamanız düştüğünde tekrar 5 yıldız değerlendirme satın alarak değerlendirmelerinizi yükseltebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 28 Değerlendirme
Severek kullandığım bir

Severek kullandığım bir site. Tüm sosyal medya ihtiyaçlarımı buradan karşılıyorum teşekkür derim her ürününüzde aynı kalite

5 5 1 2019-12-23 Fikret
Fikret
İlk olarak, gayet

İlk olarak, gayet hızlı. Fiyat bence hıza ve sağladığı faydaya göre gayet iyi. Müşteri hizmetleri çok ilgili. Gayet kaliteli hizmet teşekkürler.

5 5 1 2019-12-23 Sevda Soydemir
Sevda Soydemir
Facebook 5 yıldız

Facebook 5 yıldız değerlendirmeler sayfama müşteri çekmeme çok yardımcı oldu

5 5 1 2019-12-23 Yavuz Surt
Yavuz Surt
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek