Instagram Profil Büyütme HD

Instagram Profil Büyütme HD

2014 yılında hayatımıza girdiğinden bu yana Instagram sürekli olarak popülerliğini arttırdı ve dünyanın her tarafından kullanıcı toplamaya devam etti. Özellikle getirdiği story özelliği sayesinde Snapchat’in de popülerliğini kaybetmesine sebep oldu. Instagram artık günümüzün olmazsa olmaz sosyal medya uygulamalarının arasına girdi. Instagram kullanmayan birisine rastlamak neredeyse imkansız. Instagram profil resmi büyütme işlemiyle istediğiniz kullanıcının küçük gösterilen profil fotoğrafını büyük olarak görebileceksiniz. Yapmanız gereken oldukça basit aşağıdaki işlemleri uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni getirdiği özellikleri ve güncellemelerle rakiplerinin arasındaki önemli yerini hala koruyor. Tanıdıklarımızın, arkadaşlarımızın fotoğraflarını, güncellemellerini ve paylaşımlarını görmemize olanak sağlayan instagram için çoğu kullanıcının kafasında aynı soru var: instagram profil büyütme hd nasıl yapılır? Bizler de bu yazımızda size yardımcı olması umudu ile instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır onu anlatacağız.

Instagram profil fotoğrafı büyütme

Instagram Profil Büyütme HD Nasıl Yapılır ?

Hepimizin bilmiş olduğu üzere instagram başka bir kullanıcının profil fotoğrafına tıkladığımızda büyütmüyor ve bu nedenle de biz tüm instagram profil fotoğraflarını küçük ve yuvarlak şekilde görüntülemek zorunda kalıyoruz. Halbuki doğru bir siteyle istediğiniz kişinin profil fotoğrafını kolayca büyütebilirsiniz. İnstagram profil fotoğrafı büyütme hd hiç de zor bir işlem değil. Instagram profil fotoğrafı büyütmenin birden fazla alternatif yolu var. Bunlardan en popüler ve en kolay olanı da az sonra paylaşacağımız linke tıklayarak arama çubuğuna instagram profil fotoğrafını görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmak ve aratmak. Hızlı ve kolay bir şekilde instagram profil fotoğrafı büyütme hd için siz de aşağıdaki linke tıklayabilir ve istediğiniz kişinin instagram profil fotoğrafını sorunsuz ve büyük bir şekilde görüntüleyebilirsiniz: Instagram profil resmi büyütme sitesi olarakta vereceğimiz adresi kullanabilir oradan kolayca isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Açılan web sitede görmek istediğiniz kullanıcının kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Bu web site sayesinde instagram profil fotoğrafı büyütme programsız olarak ayarlayabilecek güvenle işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Home

Oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahip olan bu site sayesinde yapmanız gereken tek şey linke tıklamak, arama çubuğuna istediğiniz herhangi bir kişinin instagram kullanıcı adını yazmak ve aratmak. İşte sadece bu kadar basit. Artık siz de istediğiniz herkesin instagram profil fotoğrafı büyütme hd nasıl yapılır biliyorsunuz.

Instagram profil fotoğrafı büyüt

Eğer olur da bizim paylaştığımız sitenin linki ile değil başka bir site ile çalışmak istiyorsanız google’a girip: “instagram profile photo full size hd” yazmanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkacak olan binlerce instagram profil fotoğrafı büyütücü sitesinden size uygun olanı ve çözünürlüğünden memnun olduğunuzu seçebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Instagram profil büyütmek

Yukarıda anlatılanları uygulayarak istediğiniz kullanıcının profilini inceleyebilirsiniz ve görselleri rahatlıkla indirebilirsiniz. Bir önceki paragrafta da instagram profil büyütme uygulamasını bulabilirsiniz. Bu uygulamaları telefonlarınıza indirerek isteklerinizi yerine getirebilirsiniz. Farklı bir yöntem için de aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Bilgisayardan instagram.com’a giriyoruz.
  • Ardından fotoğrafını indirmek istediğimiz kişinin profilini aratarak sayfasına giriyoruz.
  • Karşımızda kişinin profili görünüyor gizli veya açık olması fark etmez.
  • Profil fotoğrafının üstüne mouse ile sağ tık yapıyoruz. Karşımıza seçenekler gelecek.
  • Resmi yeni sekmede aç diyerek küçük profil fotoğrafını açıyoruz.
  • Karşımıza gelen bağlantı da resim boyutlarını görebiliyoruz.
  • Oradan istediğimiz değerleri vererek profil fotoğrafını büyütebiliriz.
  • Dikkat etmemiz gereken önemli bir nokta ise Instagram’ın mevcut boyutlarından fazla olmaması. Fazla boyutta resimleri görmek isterseniz göremezsiniz.
  • Bu yüzden önerilen boyut açılan resmin 2x boyut olarak linki girmeniz gerekmektedir.
  • Anlattığımız gibi işlemleri yapmanız halinde görselleri indirebilirsiniz.

Konu ile alakalı farklı sorularınız için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. En güncel ve açıklayıcı makaleler için bizleri takip edin. Farklı yazılarda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. 🙂

Instagram hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir