Fiyat: 0,00
Fiyat: 0,00
adet /
% Ucuz

Instagram Yabancı Bot Beğeni Satın Al

Instagram Yabancı Bot Beğeni Satın Al

Yabancı bot beğeni hesabınızdaki paylaşımlara beğeni veren farklı ülkelerde yer alan gerçek görünümlü bot hesaplardır. Gerçek beğeniye oranla fiyatları daha uygundur ve daha yüksek miktarlarda satın alınabilir. Kullanıcıların bot olmasından dolayı satın aldığınız beğeni sayısında hiçbir şekilde azalma gerçekleşmez.

Eğer Instagram'a dair büyük hayalleriniz ve amaçlarınız varsa başlangıç seviyesi için Instagram yabancı bot beğeni satın al hizmetimizden yararlanmanız Instagram hesabınızın imajını profesyonel bir şekilde yaratmanızda büyük bir etki sahibi olacaktır.

Yaptığı bir işin karşılığında beğeni görmek her insanın sahip olduğu doğal iç güdülerden biridir. Instagram ile bu durum artık online bir platforma taşınmış oldu. Şüphesiz ki her kullanıcı emek vererek yaptığı paylaşımlarının beğenilmesini ister. Kimileri için tanıdıklarından, ailesinden gelen beğeniler yeterli iken, işletmesini büyütmek ya da fenomenleşmek isteyen Instagram kullanıcıları için daha ciddi bir beğeni miktarı gereklidir. 

Gerekli beğeniyi toplamak ve keşfedilmek çok uzun zaman alabilir ve çok zaman almasına rağmen istenildiği gibi sonuçlanmayabilir. Bu nedenle de Instagram'daki hedeflerinizin ya da hayallerinizin suya düşmemesi için sağlam adımlarla ilerlemeniz gerekir. Turkishgram.com hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirmeniz için size sunmuş olduğu Instagram yabancı bot beğeni satın al hizmeti sayesinde siz de artık güvenli ve sağlam adımlarla hedeflerinize kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yabancı Bot Beğeni Avantajları Nelerdir ?

Satın aldığınız yabancı bot beğeniler birçok açıdan hesabınızın büyümesine yardımcı olur.

 • Çoğu Instagram kullanıcısı sahip olunan takipçi sayısının beğeniden daha önemli olduğunu düşünür. Fakat bu düşünce yanlıştır çünkü takipçi sayısı yüksek olmasına rağmen düşük sayılarda beğeni alan kişiler için sahte ya da fake oldukları düşünülür. Bu da kaçınılmaz olarak hesabınızın imajını sarsar. Bu yüzden dengeli bir takipçi sayısına ve beğeni sayısına sahip olmak çok önemlidir. Bu sorunu yabancı bot beğeni satın alarak önleyebilirsiniz.

 • Satın almış olduğunuz bot beğenilerin sayısı ile takipçi sayınızın arasında paralellik olması çok büyük bir avantajdır.

 • Yabancı bot beğeniler hesabınızın globalleşmesine yardımcı olur.

 • Satın aldığınız yabancı bot beğeniler hiçbir şekilde azalmaz ya da geri çekilmez.

Tek Fotoğraf Beğenisi Avantajları Nelerdir ?

Tek fotoğraf için beğeni satın almak o fotoğrafı gerçek anlamda özel kılar. Tek fotoğraf beğenilerinde, beğeni satın alınan fotoğrafın internet üzerinden yayılması, ilgi çekmesi ve beğenilmesi çok daha kolaydır. İşte bu avantajı size sağlayacak olan şey de Turkishgram.com'un yabancı bot beğeni hizmetidir.

Tek Fotoğraf İçin Bot Beğeni Nasıl Satın Alınır ?

 • Instagram tek fotoğraf için bot beğeni almak istiyorsanız bunu sitemiz üzerinden kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Turkishgram.com'u adres çubuğunuza girerek sitemize giriş yapabilirsiniz.

 • Sitemizin Instagram beğeni alma bölümüne giderek tek fotoğraf ve daha sonra da yabancı bot seçeneğini seçin.

 • Seçim işleminizi bitirdikten sonra beğeni sayısında üst ve alt limit olduğunu göreceksiniz. Bu sayede istediğiniz kadar beğeni almanız kolaylaşır.

 • İstediğiniz beğeni sayısını girdikten sonra karşınıza ödemeniz gereken ücret çıkacak.

 • Ödeme işlemini turkishgram.com üzerinden güvenli bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

 • Tüm bu işlemleri halletikten sonra artık tek yapmanız gereken beklemek. Tek fotoğraf için satın aldığınız beğeniler 15 ila 30 dakika içinde hesabınıza yüklenecektir.

 • Satın aldığınız beğeniler 6 ay garantilidir.

Yabancı Bot Beğeni Satın Almak Hesabıma Zarar Verir Mi ?

Yabancı bot beğeni satın almayı düşünen çoğu Instagram kullanıcısı yabancı bot beğeni satın almak hesabıma zarar verir mi diye merak ediyor. Bu soruya vereceğimiz yanıt, hayır zarar vermez olacaktır.Turkishgram.com beğeni gönderme sürecini titiz bir şekilde yürütür. Instagram hesabınız detaylı olarak inceledikten sonra satın aldığınız beğeniler hesabınıza gönderilir. Gönderdiğimiz beğeniler yabancı bot kullanıcılardan gelmektedir. 

Yabancı bot kullanıcılar sanal olarak oluşturulmuş ama tamamen gerçek bir görünüme sahip olan kullanıcılardır. Sahip oldukları bu gerçekçi görünüm sayesinde satın aldığınız bot beğenileri ne Instagram ne de diğer kullanıcılar anlayabilir. Hal böyle iken yabancı bot beğeni satın almak hesabınıza hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Eğer diğer sitelere kıyasla çok ucuza çalışan bir site bulduysanız bu durumda hesabınızı tehlikeye atmış olabilirsiniz çünkü bot hesapları gerçekçi yapmamış ve rastgele oluşturulmuş olmaları büyük bir olasılık. Sizin de takdir edeceğiniz gibi belli bir kalite çok ucuza satılamaz. Bu nedenle de sizin için en uygun fiyat aralığını sağlıyoruz.

Bot Beğeni mi Gerçek Beğeni mi?

Neredeyse çoğu Instagram kullanıcısı beğeni satın almadan önce ne tür bir beğeni alması gerektiğinden emin olamıyor. Özellikle de bot beğeni mi gerçek beğeni mi satın alması gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyor. İlk olarak şunu açıklayalım ki iki beğeni türünün de kendine has avantajları var, kendiniz için en uygun takipçi tipini nasıl seçeceğinize yazımızın devamını okuyarak karar verebilirsiniz.

 • Bot beğeni satın almak gerçek beğeni satın almaya oranla daha ucuzdur.

 • Eğer Instagram'a yeni başlayan biriyseniz ve hali hazırda çok takipçi ve beğeniniz yoksa ucuz olmasından kaynaklı bot beğeni satın alabilir beğenileriniz arttıkça da gerçek beğeni satın alabilirsiniz.

 • Bot beğenileri gönderen hesaplar sanal hesaplardır ama gerçek beğenileri gönderen hesaplar gerçek kullanıcılardan oluşur. Gerçek beğeni satın almanız durumunda, size beğeni verecek olan hesaplar Instagram hesabınıza başka şekillerde de etkileşim verebilirler. Fakat bot takipçiler yazılımsal oldukları için size aldığınız beğeni dışında başka bir etkileşim veremezler.

Bunları göz önünde bulundurduktan sonra vereceğiniz karar size kalmış. Bu konu hakkında daha fazla sorunuz varsa bize canlı sohbet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Takipçi Hilesi 2019

Takipçi Hilesi 2019

Günümüzde sosyal medya kullanımı git gide artarken kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de takipçi hilesi 2019 nasıl yapılır ve en kısa yoldan takipçi nasıl elde edilir. Sadece kendi başınıza takipçi kazanmaya çalışmanız uzun ve sabır gerektiren bir iştir bunu en kısa yoldan ve zahmetsiz halletmek istiyorsanız takipçi hilesi ile bunu elde etmeniz mümkün. […]

The post Takipçi Hilesi 2019 appeared first on Turkishgram.Com.

Instagram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Instagram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Instagram 1 milyarı aşan kullanıcısını her gün katlayarak arttırmaya devam ediyor. Fakat yeni hesap açmak isteyenlerin yanında çoğu Instagram kullanıcısı da hesabını kapatmak ya da dondurmak istiyor. Siz de artık Instagram’a çok vakit ayırdığınızı düşünüyorsanız ya da artık kullanmaktan sıkıldıysanız Instagram hesap silme işlemi nasıl yapılır ? diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızın devamında sizlerin […]

The post Instagram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ? appeared first on Turkishgram.Com.

Twitter Eski Tasarıma Nasıl Dönülür ?

Twitter Eski Tasarıma Nasıl Dönülür ?

Twitter masaüstü tasarımında son 7 yılda yapmış olduğu en büyük ve en radikal değişikliği yaptı. Bu durum da birçok Twitter kullanıcısı tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu ve tepkilere maruz kaldı. Gündem bölümü eskiden sol tarafta yer alırken artık sağ tarafta yer almakta. Kimi takip etmeli bölümü ise sol kısımdan sağ kısıma taşınmış. Bunun gibi daha birçok […]

The post Twitter Eski Tasarıma Nasıl Dönülür ? appeared first on Turkishgram.Com.