25
5 Yıldız + Yorum
%2 İNDİRİMLİ
585,00 ₺
572,50 ₺
50
5 Yıldız + Yorum
%4 İNDİRİMLİ
1.170,00 ₺
1.120,00 ₺
100
5 Yıldız + Yorum
%6 İNDİRİMLİ
2.340,00 ₺
2.190,00 ₺
200
5 Yıldız + Yorum
%8 İNDİRİMLİ
4.680,00 ₺
4.280,00 ₺
10
5 Yıldız + Yorum
234,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 143 Değerlendirme
Yorum Yap

İşletmenin daha çok tercih edilmesi ve beğenilmesi için bakılan kriterlerden bir tanesi de Google Maps üzerindeki yorumlardır. Çünkü, müşteriler söz konusu işletmeye gitmeden önce öncelikle Google da arama yapmakta ve işletmeye yapılan yorumları okuyarak, puanları incelemektedir. Bu nedenle işletmeler yorum satın alma yoluna gitmektedir. Yorumların Türk kişiler tarafından yapılması daha Gerçek görünmesini sağlamaktadır. Bu nedenle genel olarak Türk yorumlar tercih edilmektedir.

Google Haritalara Neden Yorum Yapılır?

Google haritalarda yorum yapılmasının sebebi işletmeler hakkında memnuniyet ya da şikayetlerin diğer insanlara duyurulmasıdır. Hal böyle olunca müşteriler yorumlara bakarak o işletmeye yönelebilir ya da tam tersi olarak işletmeden uzaklaşabilir. Bu nedenle aktif işletmeler yorum hizmetine büyük önem vermektedir. Google harita 5 yıldız yorum satın al işlemini yapan işletmeler Google aramalarında daha üst sıralara yerleşmektedir. Ayrıca müşteriler yorumları beğendiğinde kendileri de işletmeye gelebilir ve benzer şekilde memnun kalarak memnuniyetini kendisi de dile getirebilir. Google arama motorunda üst sıralarda yer alabilmek için yorumların gerçek olması önemlidir. Bu nedenle gerçek Türk vatandaşlarının yaptığı yorumlar satın alınmalıdır. Yorum satın almadan önce sizinle aynı kategoride hizmet veren rakip firmaları inceleyebilir ve onların yorumlarından bir adım öne geçebilmek için faaliyete başlayabilirsiniz.

Google Haritalarda Fazla Yorum Olmasının Avantajları

Google haritalarda yorum hizmeti almanın birçok avantajı bulunmaktadır. bu avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir.

  • Google Maps üzerinde yorumları inceleyerek işletmenize gelecek olan müşterilerin gözünde bir sıfır önde başlamış olursunuz.
  • Rakip işletmeleri analiz ederek onlardan daha ön sıraya geçmeyi hedefleyebilirsiniz.
  • Google haritalarda üst sıralarda yer alacağınız için yaptığınız ürün ya da hizmeti arayan müşterilerin karşısına daha hızlı bir şekilde çıkmış olursunuz.
  • Gerçek müşteri kapasiteniz artar.
  • Gerçek müşterileriniz de yorumlara olumlu yorum yapmaya devam edebilir.
  • Yorum satın almak son derece güvenlidir. Kişisel bilgilerinizi vermeden yorum satın aldığınız için güvenliğiniz tehlikeye girmez.

Google Harita 5 Yıldız Yorum Nedir?

Google haritalarda yalnızca yorum yapılmamakta aynı zamanda yıldız da verilmektedir. 1’den 5’e kadar yıldız bulunmaktadır. 5 yıldız çok beğendim anlamına gelmektedir. Yorumlar ne kadar iyi olursa yıldız o kadar çok olur. Satın alırken bu nedenle 5 yıldızlı yorumlar satın alınmaktadır. Satın alma işlemi ise şu şekilde gerçekleşmektedir. Öncelikle Türk mü Yabancı mı yorum istendiği seçilmektedir. Daha sonra sayfanın URL’si buraya kopyalanmaktadır. Kaç yorum istendiği yazılmaktadır. En az 5, en fazla 1500 yorum alınabilmektedir. Yorum fiyatları son derece Ucuz fiyatlardır. Yorumlar düşmeyen ve silinmeyen yorumlardır. Bu bilgiler girildikten sonra son aşamada ödeme yapılması gerekmektedir. ödeme yaparken girilen kart bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır. Güvenli ödeme yöntemleri ile ödemeler alınmaktadır. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden 5 yıldızlı yorum satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Google Maps Yorum Satın Alarak markanıza altın değerinde etkileşim kazandırın ve markanızın bilinilirliğini arttırın! 

turkishgram.com olarak sizlere %100 güvenilir bir alışveriş ortamı sunmaktayız. Yüksek kaliteli hizmetlerimizden en uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Kredi Kartı,Banka Kartı, EFT ve Havale yöntemlerinden birini seçerek %100 güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Google Maps Yorum Satın Al
TurkishGram
Google maps yorum satın alma ile işletme hesabınızın haritalardaki yorum sayısını ve 5 yıldız değerlendirmesini arttırabilirsiniz.
2833
2833
Google Maps Yorum Satın Al
234.00 2023-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/google-maps-yorum-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 143 Değerlendirme
Gülendam Derincek

Teşekkür ederim. Çok ilgilendi müşteri temsilcileri. Çok kaliteli bir hizmet satın aldığım için çok mutluyum.

Gülendam Derincek
Süleyman

Güzel bir hizmet satın aldım. Fiyatı da çok uygun. Hızlı teslimatta cabası.

Süleyman
Tuana

Faydası çok yüksek, Kesinlikle şirketi olanlar denemeli

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek