5
5 Yıldız + Yorum
309,95 ₺
10
5 Yıldız + Yorum
%3 İNDİRİMLİ
619,90 ₺
599,90 ₺
25
5 Yıldız + Yorum
%4 İNDİRİMLİ
1.549,75 ₺
1.487,25 ₺
50
5 Yıldız + Yorum
%4 İNDİRİMLİ
3.099,50 ₺
2.949,50 ₺
100
5 Yıldız + Yorum
%5 İNDİRİMLİ
6.199,00 ₺
5.849,00 ₺
200
5 Yıldız + Yorum
%6 İNDİRİMLİ
12.398,00 ₺
11.598,00 ₺
250
5 Yıldız + Yorum
%7 İNDİRİMLİ
15.497,50 ₺
14.372,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
5 1 Toplam: 170 Değerlendirme
Yorum Yap

Google harita 5 yıldız yorum satın al işlemi web sitemiz tarafından verilebilen hizmetlerden bir tanesidir. Üstelik bu işlemleri çok uygun fiyatlar ile yapabilmektedir. Her şeyden önemlisi gelecek olan yabancı yorumlar gerçek kişiler tarafından girilen yorumlar olacaktır. Bu da Google’da daha üst sıralarda yer alabilmenin en önemli kurallarından bir tanesidir.

Google Haritalara Neden Yorum Yapılır?

Google haritalarda yorum yapılmasının sebebi işletmelerin müşteriler üzerindeki etkiyi diğer olası müşterilerin de görebilmesidir. Bu yorumlar zaman zaman olumlu olabildiği gibi olumsuz da olabilmektedir. Olumlu yorumlar işletmeye ne kadar prestij kazandırırsa olumsuz yorumlarda işletmeden o kadar prestij kaybettirir. Bu nedenle yorumlar son derece önemlidir. İşletmeler internette daha aktif olabilmek için de Google Maps yorum satın alma hizmeti alabilmektedir. Bu hizmeti en başarılı şekilde verebilen web sitelerden bir tanesi de bizim web sitemizdir. Uygun fiyatların yanı sıra yorumlar da son derece başarılı ve müşterileri etkileyecek yorumlardır.

Google Haritalarda Fazla Yorum Olmasının Avantajları

Google haritalarda yorum olmasının birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilmektedir.

  1. Müşteriler henüz işletmeden hizmet almadan işletmeye karşı güven bağı kurar.
  2. İşletme Google aramalarında ön sıralarda yer alır.
  3. İşletmenin Google aramalarında ön sıralarda yer alması sebebi ile daha çok kişi işletmeden haberdar olur ve hatta işletmenin gerçek müşterisi olur.
  4. Rakiplerin Google maps durumları analiz edilebilir ve rakiplerden daha ön sıraya geçebilmek için daha fazla yorum satın alınabilir.

Google Harita 5 Yıldız Yorum Nedir?

Google harita yorumlar yanı sıra yıldızlar da bulunmaktadır. bu yıldızlar 1’den 5’e kadardır. Yorum ne kadar iyiyse beğenisi yıldızı o kadar 5’e yanaşmaktadır. Bu nedenle yorumlar satın alınırken 5 yıldızlı yorumların satın alınması tercih edilmektedir. Unutulmamalıdır ki ne kadar çok 5 yıldızlı yorum olursa işletmenin Google’da üst sıralara yerleşmesi ve daha çok müşteriye hitap etmesi de o kadar çok olacaktır. Google arama motorları arasından en çok kullanılan olduğu için müşteriler gidecekleri işletmeyi öncelikli olarak Google’da aratmaktadır. Karşılarına ilk olarak Google maps puanları çıkmaktadır. Ürün ya da hizmet aratıldığında ise konumuna en yakın o ürün ya da hizmeti veren işletmeler gelmektedir. İşte burada devreye Google maps üzerinde yer alan yorumlar ve yıldızlar girmektedir.

  • Öncelikle Türk mü Yabancı mı yorum istendiği sorulmaktadır. Bu iki seçenekten yabancı yorumlar seçilmelidir.
  • Daha sonra sayfanın URL’si buraya kopyalanmaktadır.
  • Kaç yorum istendiği yazılmaktadır. (En az 5, en fazla 1500 yorum alınabilmektedir)
  • Yorum fiyatları son derece ucuz fiyatlardır. Yorumlar düşmeyen ve silinmeyen yorumlardır.
  • Bu bilgiler girildikten sonra son aşamada ödeme yapılması gerekmektedir. ödeme yaparken girilen kart bilgileri kesinlikle paylaşılmamaktadır.
  • Güvenli ödeme yöntemleri ile ödemeler alınmaktadır. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden 5 yıldızlı yorum satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemleriniz biter bitmez sizler için çalışmaya başlarız. Adınıza siparişiniz için fatura oluşturulacaktır ve kurumsal firmamız tarafından e-mail adresinize yollanacaktır.

Google Maps Yorum satın alarak marka bilinlirliğinizi zahmetsizce arttırabilirsiniz. Bu sayede müşteri kazanma ihtimaliniz artacaktır. 

Sitemiz üzerinden Kredi Kartı,Banka Kartı,EFT ve Havale yöntemlerinden birini seçerek %100 güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Google Maps Yabancı Yorum Satın Al
TurkishGram
Google maps yabancı yorum satın alarak sizde haritalardaki yorum ve 5 değerlendirme puanınızı arttırarak müşterilerinizin gözünde olumlu bir profil çizin.
2839
2839
Google Maps Yabancı Yorum Satın Al
309.95 2023-12-30 Stokta Var https://www.turkishgram.com/google-maps-yabanci-yorum-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 170 Değerlendirme
Hamza C.

Gayet iyii. Şirket için süper oldu. Tekrar almayı düşünüyorum.

Hamza C.
İbrahim K.

Çok hızlı geliyor ve fiyatları çok uygun. Teşekkürler.

İbrahim K.
Canan H.

Yorumlar gerçekten çok düzgün geliyor. Google Maps de yer alan markam için çok faydasını gördüm.

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek