Twitter Şifresiz Takipçi

Twitter Şifresiz Takipçi

Twitter şifresiz takipçi nasıl alınır ? Bu çoğu Twitter kullanıcısının merak ettiği bir soru. Sıfırdan bir hesap açtığınızda neredeyse hiçbir takipçiniz olmaz ve takipçi sayısını arttırmak uzun ve zorlu bir süreç olabilir. Takipçi kazanmak zor gibi görünse de şifresiz twitter takipçi ile siz de çok fazla uğraşmadan takipçi kazanabilir ve paylaşımlarınızın daha fazla kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz. Uzun süredir popülerliğini koruyan yeni nesil blog olarak görülen Twitterda gün geçtikçe üye sayısı artıyor. Bunun en başında devlet kurumlarının, sanatçıların ve daha bir çok ünlü insanın kullanması bu uygulamayı popüler hale getiriyor.

Takipçi sayısını arttırmak isteyen kişilerin en çok başvurduğu yöntemlerden bir tanesi de takipçi kasma uygulamaları veya siteleridir. Sizlere de anlatacağımız yöntemlerle rahatlıkla hesaplarınızın erişimlerini arttırabilirsiniz. Twitter takipçi hilesi ile de takipçi kasabilirsiniz. Ama burada dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi de bilmediğiniz uygulamalara herhangi bir erişim yetkisi vermemenizdir. Aksi halde hesaplarınız çalınabilir veya sizden habersiz paylaşımlar yapılabilir. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. 

Twitter Şifresiz Takipçi Kazanma

Twitter takipçi kazan için internette bir sürü ilgili site ve hizmet sağlayıcı görebilirsiniz. Bu tarz siteler size ücretsiz ya da belli bir ücret dahilinde takipçi verirler. Ama twitter’da takipçi kazanmak için bunu hemen ilk karşınıza çıkan siteden yapmamanız gerekir. İşte Twitter şifresiz takipçi için dikkat edilmesi gerekenler:

  • Size bot takipçiler değil, organik ve gerçek takipçiler kazandırdığından emin olun. Profil fotoğrafı, biosu ya da paylaşımları olmayan bir hesabın twitter’da aktif bir kullanıcı olmadığını kolayca anlayabiliriz. Ve elbette ki aktif olmayan bir kullanıcı da size istediğiniz etkileşimi kazandırmayacak takipçilerinizde gereksiz bir sayı olarak gözükecektir sadece.
  • Şifresiz twitter takipçi için fahiş fiyatlar ödemeyin. Bu tarz işlerin piyasasını gözden geçirin. Genelde 5 – 10 TL gibi fiyatlarla kendinize takipçi alabilirsiniz. Hatta bazı siteler size bunu ücretsiz de sunuyor olabilirler ama dikkatli olun iyice araştırmadan o siteyle anlaşmayın.
  • Kesinlikle twitter şifrenizi hiçbir hizmet sağlayıcı ile paylaşmayın. Sizin takipçi kazanmanız için şifreye değil sadece kullanıcı adınıza ihtiyaçları var. Eğer herhangi bir site sizden kişisel bilgilerinizi ya da şifrenizi talep ediyorsa asla güvenmeyin. Dolandırıcı olma ihtimalleri yüksek.

Diğer Yöntemlerle Twitter Takipçi Kazanma:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Twitter Eski Tasarıma Nasıl Dönülür ?

Eğer zamanınız varsa ve ben bu işe gerçekten kafa yorup kendim yapmak istiyorum diyorsanız elbette bunun da yöntemleri bulunmakta:

  • Twitter hesabınızı arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile paylaşın. Sizin şu an için hiç takipçiniz olmasa da arkadaşınızın size vereceği etkileşim size takipçi kazandırabilir.
  • Profilinizi dikkat çekici bir şekilde düzenleyin. İlgi çekici bir twitter profili daha fazla takipçi çekecektir.
  • Sizi takip eden insanlarla etkileşime geçin. Tweetlerini beğenin ve hatta altına yorum bırakın.
  • Hashtag kullanın.
  • Aktif bir şekilde paylaşım yapmaya özen gösterin
  • Sabırlı olun ve pes etmeyin.
Instagram hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir