Takipçi Hilesi 2019

Takipçi Hilesi 2019

Günümüzde sosyal medya kullanımı git gide artarken kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan birisi de takipçi hilesi 2019 nasıl yapılır ve en kısa yoldan takipçi nasıl elde edilir. Sadece kendi başınıza takipçi kazanmaya çalışmanız uzun ve sabır gerektiren bir iştir bunu en kısa yoldan ve zahmetsiz halletmek istiyorsanız takipçi hilesi ile bunu elde etmeniz mümkün.

Takipçi Hilesi 2019

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır ?

Instagram, hem çok fazla insan tarafından kullanılması hem de güvenilir ve bilinen bir sosyal medya platformu olması sayesinde işinizi büyütmenizde ya da kişisel blog olarak kullandığınız hesabınızın görünürlülüğünü arttırmanızda sizin en büyük yardımcınız olabilir. Üstelik bunun için para harcamanıza gerek de yok. Ücretsiz takipçi hilesi sayesinde hem cebinizden bir para çıkmadan hem de hiçbir emek vermeden yüzlerce, binlerce takipçiye sahip olabilirsiniz. Ayrıca sizi takipten çıkaran ya da sizin takip ettiğiniz fakat sizi geri takip etmeyen hesapları görebilir ve istatistiklerinizi görüntüleyebilirsiniz. Çok sayıda takipçiye sahip olmanız potansiyel takipçiler üzerinde sizin popüler ve güvenilir bir hesap olduğunuz hissini uyandırır. Fakat unutulmaması gereken bir nokta vardır ki o da beğenilerinizle takipçi sayınız arasında absürd bir fark olmaması gerektiğidir. Böyle olduğu takdirde kullanıcılar sizin takipçi hilesi kullandığınızı anlayabilir ve size karşı olan güvenlerini kaybedip takipten çıkabilirler.

 instagram takipçi hilesi,takipçi hilesi,ücretsiz takipçi hilesi
Instagram Takipçi Hilesi

Instagram takipçi hilesi iyi bir yöntem fakat bunun yanında sizin de yapabileceğiniz popülerliğinizi iyice arttırmaya yarayacak yöntemler de var:

  1. Bol bol hashtag kullanın fakat bunları paylaşımınızın hemen altına değil, yorum kısmında paylaşın. Böylece hashtagleri diğer kullanıcılar görmemiş olur ve profesyonelliğiniz zedelenmez.
  2. Paylaşacağınız fotoğraflar net ve yüksek çözünürlükte olsun.
  3. Aktif olun. Instagram’da sürekli paylaşım yapmanız da takipçi ve beğeninizi arttırmaya yarayacak güzel bir yöntem.
  4. Sizin alanınızla ilgili olan diğer hesapları inceleyin, paylaşımlarındaki yorum yapan ya da o hesabı takip eden insanları takip edebilirsiniz. Ama takip etmeden önce kullanıcıların profil fotoğrafının, biosunun ve paylaşımlarının olmasına özen gösterin. Bu onların aktif olduğu ve size daha fazla fayda sağlayacak kullanıcılar olduğu anlamına gelir.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Engelleyenleri Görme 2019

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir